پشتیبانی واتساپ(کلیک کنید)

مهاجرت به استرالیا ویژه مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

کشور استرالیا قصد دارد نیروی شاغل بخش کشاورزی خود را تا سال ۲۰۲۳ به ۴۵۵٫۰۰۰ نفر برساند. هم اکنون شاغلین این بخش ۴۰۵٫۰۰۰ نفر می باشند. در صورتی که مایل به مهاجرت استرالیا هستید در ابتدا باید صلاحیت شما برای دریافت ویزاهای استرالیا بررسی شود.

روش های مهاجرت به استرالیا ویژه مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی

146612

بررسی صلاحیت دریافت ویزا


اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا بررسی صلاحیت دریافت ویزا توسط شما می باشد.

شما با بررسی صلاحیت موارد زیر را دریافت میکنید:

 • محاسبه امتیاز واقعی مهاجرت
 • اعلام ویزاهای قابل دریافت شما
 • آشنایی کامل با همه ویزاهای کار استرالیا
 • آشنایی با کد رشته تخصصی( ANZSCO)
 • بررسی صلاحیت طبق استانداردهای اداره مهاجرت
 • بررسی صلاحیت طبق استانداردهای سازمان های ارزیاب
 • نحوه قرارداد با وکیل مهاجرتی
 • و موارد مهم دیگر...
شروع بررسی صلاحیت دریافت ویزا بصورت رایگان

سوالات متداول مهاجرت به استرالیا ویژه مهندسین کشاورزی


اولین قدم مهاجرت به استرالیا پرسیدن این سوال است که آیا من شرایط دریافت ویزای استرالیا را دارم یا خیر. پاسخ صحیح به این سوال می تواند در هزینه و زمان شما صرفه جویی کند.از آنجا که اقدام به دریافت ویزا مشمول هزینه های ارزی و ریالی است و با توجه به اینکه این هزینه ها غیر قابل برگشت هستند، شما باید مطمئن شوید که آیا صلاحیت دریافت ویزاهای استرالیا را دارید یا خیر.

بنابراین اولین و مهم ترین قدم مهاجرت بررسی صلاحیت دریافت ویزا می باشد. در این خدمت اطلاعات دقیقی از شرایط و مشخصات شما بر اساس استانداردهای اداره مهاجرت تحلیل و نتیجه صلاحیت شما اعلام میگردد.

 1. بررسی صلاحیت دریافت ویزا. اعلام نتیجه ۷ روز کاری ایران
 2. تدوین با بارگذاری رزومه اختصاصی انگلیسی. تدوین رزومه ۱۰ روز کاری استرالیا
 3. جستجو جاب آفر از کارفرمایان مورد تایید استرالیایی. زمان این مرحله مشخص نیست و به رزومه شما و نظر کارفرما مرتبط است.
 4. ارتباط متقاضی با کارفرما و تأییدیه جاب آفر .
 5. تکمیل مدارک و دریافت ویزا. زمان پردازش این بخش ۳۸ تا ۵۲ روز کاری استرالیا

برای دریافت ویزاهای جاب آفر حداقل های تعریف شده از سوی اداره مهاجرت استرالیا این است که شما ۲ سال سابقه کار در تخصص مورد درخواست ویزا داشته باشید و یک کارفرما اسپانسر شما شود.

مدارک مورد نیاز دریافت ویزا جاب آفر استرالیا عبارتند از: مدارک شناسایی شخصی، مدارک تحصیلی، مدارک سابقه کار، مدارک و دوره های آموزشی مرتبط، مدارک شخصی اعضا خانواده. حداقل نمره زبان انگلیسی مورد نیاز آیلتس ۵ یا آزمون های مشابه می باشد

ما بیش از ۱۴ ماه از فعالیت شرکتمان میگذرد و اولین و تنهاترین شرکت خدمات مهاجرتی در ایران هستیم که مجوزهای فعالیت نماد اعتماد الکترونیک (اینماد)، لوگو طلایی ساماندهی، نشر برخط دیجیتال و تبلیغات در فضای مجازی را از صنعت و معدن و تجارت و وزارت ارشاد اسلامی دریافت نموده ایم. و از زمان شروع فعالیت تا کنون موفق به اخذ ۲۱۸ جاب آفر استرالیا شده ایم که در این بین ۱۰۸جاب آفر متعلق به گرایش های کشاورزی بوده است.

مجوزها و گواهی نامه ها


سامانه ویزا چک مجوزهای لازم جهت اعتماد سازی، قانونمندی کسب و کار و انجام خدمات یاد شده در وبسایت را دریافت نموده است. در زیر لیستی از آنها ذکر شده و قابل راستی آزمایی می باشد. برای اعتبار سنجی هر مجوز بر روی آن کلیک نمایید.
لندینگ پیج کشاورزی مهاجرت به استرالیا وزارت-ارشاد لندینگ پیج کشاورزی