ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ آمریکا

لاتاری چیست

لاتاری گرین کارت آمریکا که به اختصار لاتاری شناخته می شود برنامه ایست برای حفظ تنوع نژادی در ایالات متحده آمریکا. در برنامه قرعه کشی ویزای تنوع نژادی آمریکا، هرساله ۵۵۰۰۰ ویزا به صورت تصادفی از طریق قرعه کشی بین متقاضیان مهاجرت به آمریکا توزیع می شود. ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا و دریافت اجازه زندگی و کار در آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.  در این روش مهاجرت، هزینه بسیار پایین ( کمتر از ۳۰ میلیون تومان هزینه ) است. تنها محدودیت این روش مهاجرت، شانسی بودن آن است، اگر انتخاب شدید با ۳۳۰ دلار به آمریکا خواهید رفت. این قرعه کشی در سال ۱۹۹۰ در قانون ملیت و مهاجرت آمریکا درج شد و پس از آن هرساله سهمیه ۵۵۰۰۰ ویزای مهاجرتی را به خود اختصاص داد. ایران نیز یکی از کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری است.

الزامات

برای ایرانیان فقط باید حداقل تحصیلات دیپلم آکادمیک دبیرستان داشته باشید.

استثنا: در صورتی که مدرک زیر دیپلم دارید، میتوانید در این برنامه شرکت کنید. اما باید دو سال سابقه کار در پنج سال گذشته را نشان دهید از مشاغل خاصی که در اداره کار ایالات متحده امتیاز خاصی را احراز میکنند.

نتایج

اگر ثبت نام لاتاری را از طریق سامانه ویزا چک انجام دادید ، اعلام نتایج لاتاری به صورت رایگان برای شما انجام خواهد شد . اعلام نتایج لاتاری گرین کارت هر ساله در ماه می یعنی شش ماه پس از ثبت نام لاتاری گرین کارت اتفاق می افتد. این قرعه کشی کاملا تصادفی و توسط کامپیوتر انجام می شود.

 

مهاجرت به استرالیا

در صورتی که تمایل دارید از طریق ویزاهای کار، سرمایه گذاری و نخبگان به استرالیا مهاجرت کنید کافیست از صفحه بررسی صلاحیت رایگان دریافت ویزا استرالیا فرم را تکمیل نمایید. مشاوران ما پس از بررسی اطلاعات شما بهترین روش مهاجرت به استرالیا را برای شما ارسال میکنند.

چه افرادی ملزم به داشتن پاسپورت برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۱ می باشند؟

افراد مجرد که به تنهایی ثبت نام میکنند.

سرپرست خانواده که قصد ثبت نام در لاتاری ۲۰۲۲ را دارد.

زن و شوهری که قصد دارند به صورت دو شانسه در لاتاری ۲۰۲۲ ثبت نام کنند. چون که هر دو باید به صورت جداگانه ثبت نام کنند بنابر این نیاز دارند که هر دو پاسپورت داشته باشند.

 

اطلاعات مورد نیاز پاسپورت در ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲

سامانه ویزا چک به شما توصیه می کند که هر چر سریع تر نسبت به تهیه پاسپورت اقدام نمائید.

شماره پاسپورت.

تاریخ انقضای پاسپورت که هنوز اعتبار دارد.

کشور صادر کننده.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲

یک قطعه عکس ۵*۵ جدید از همه اعضا.

پاسپورت معتبر برای متقاضی اصلی.

تکمیل فرم ثبت نام لاتاری.

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ برای متاهلین

متاهلین دو شانس برای برنده شدن دارند. هر شخصی محق است که یک بار به عنوان متقاضی اصلی یا Principal Applicant ثبت نام کند که در آن ثبت نام، اعضای خانواده اش به عنوان همراه در فرم ایشان فایل می شوند. متاهلین دو ثبت نام می کنند. یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و همسر و فرزندانشان به عنوان همراه. هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزا دریافت میکند.

چه کسانی را به عنوان همراه ثبت نام کنم؟

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر ۲۱ سال که ازدواج نکرده اند را در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان میکنم نمی توانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را وارد کنید. فقط همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال ازدواج نکرده.

شرایط عکس لاتاری ۲۰۲۲

برای تهیه عکس لاتاری گرین کارت باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید، عکس به شکل مربع و طول ۶۰۰ پیکسل تا ۱۲۰۰ پیکسل مورد قبول است. زمینه سفید، عکس رنگی و بدون عینک و سمعک باشد. موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند. نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست. عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد. فقط گردی صورت باید کاملا واضح باشد. نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود. 

تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از ثبت نام باید تاییدیه ای حامی Digital signature و Confirmation No دریافت میکنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. دریافت کد تاییده فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح یا صحت ثبت نام لاتاری نیست.

هزینه ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲

ثبت نام لاتاری روی سایت رسمی رایگان است، اما اگر میخواهید بعد از برنده شدن از خدمات کارگزاری رایگان سامانه ویزا چک بهره مند شوید و اگر بخواهید سامانه ویزا چک این ثبت نام را برای شما انجام دهد هزینه ثبت نام لاتاری به شکل زیر خواهد بود.

هزینه ثبت نام متقاضی اصلی یکصد هزار تومان و به ازای هر نفر همراه مبلغ بیست هزار تومان به هزینه اضافه خواهد شد. یک زوج متاهل یعنی یک بار آقا متقاضی اصلی است و همسرش همراه که مبلغ یکصد و بیست هزار تومان هزینه می شود و یک بار خانم متقاضی اصلی است و همسرش همراه که این هم مبلغ یکصد و بیست هزار تومان هزینه و البته به ازای هر فرزند مبلغ ۲۰ هزار تومان به این هزینه ها اضافه خواهد شد.

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۲ به صورت حضوری

ثبت نام حضوری در دفتر سامانه ویزا چک فقط یک ماه در سال صورت می پذیرد و آن هم دقیقا زمانی است که سایت رسمی مرکز کنسولی آمریکا برای ثبت نام رسمی اطلاعیه صادر میکند. به این ترتیب با رزرو وقت قبلی میتوانید در محل شرکت حاضر شوید، ثبت نام کنید و تاییدیه دریافت کنید. برای دریافت وقت ثبت نام با ما تماس بگیرید. لینک صفحه تماس با ما.

پیام در واتساپ