ثبت نام کلاس تضمینی آیلتس

کلاس تضمینی آیلتس نمره ۶

تخفیف استثنایی ویژه اعضا سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی فارس

 

چنانچه برنامه مهاجرت و زندگی در خارج از کشور را در سر می پرورانید یکی از اولین قدم ها برای مهاجرت گرفتن مدرک آیلتس یا مدارک مشابه می باشد. در صورتی که مایل به بررسی صلاحیت دریافت ویزای کار استرالیا را دارید می توانید با مراجعه به این صفحه اقدام به تکمیل فرم ارزیابی نموده و صلاحیت خود را بررسی نمایید.

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

با در نظر گرفتن اهمیت کسب نمره آیلتس در آینده مهاجرتی شما، آزمون و خطا در مسیر یادگیری زبان هزینه های زمانی و مالی هنگفتی برای شما در پی خواهد داشت.  اگر هدف قاطع و مشخصی برای کسب نمره تضمینی آیلتس دارید، سامانه ویزا چک دوره تضمینی آیلتس برای شما طراحی کرده است که منطبق با بروزترین استانداردهای آموزش آیلتس در دنیا می باشد.

با شرکت در این دوره می توانید هر چه سریع تر و با تمرکز بیشتر مدرک آیلتس خود را بدست بیاورید. این دوره با همکاری برترین آموزشگا های زبان خارجی در شهر شیراز  برگزار میگردد. برای انجام این کار پس از انجام تعیین سطح زبان انگلیسی و اعلام نمره می توان پیش بینی کرد که مدت رسیدن متقاضی آیلتس به نمره درخواستی چقدر است.

شما می توانید با تعیین وقت و حضور در دفتر سامانه ویزا چک اقدام به تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی نمایید. پس از تعیین سطح می توانید در کلاس های که برای شما برنامه ریزی شده شرکت کنید. این دوره به صورت فشرده برنامه ریزی شده است و بصورت خصوصی و عمومی برگزار می گردد. برای آگاهی از سطح زبان انگلیسی مورد نیاز مهاجرت به استرالیا به این صفحه مراجعه نمایید.

IELTS

کلاس های تضمینی آیلتس در دو دوره خصوصی و عمومی و با همکاری آموزشگاه های برتر شیراز برگزار می گردد.

ظرفیت کلاس های عمومی ۱۵ نفر می باشد که زیر نظر اساتید مجرب با سابقه تدریس ۱۰ سال و هزینه ای باور نکردنی برگزار می گردد. کلاس های خصوصی به صورت ۱ تا ۳ نفره برگزار و مناسب افرادیست که:

عجله داشته باشند

با توجه به زمان بندی کلاس ها نتوانند در کلاس های عمومی شرکت کنند 

سطح خوبی در زبان دارند و کلاس های عمومی وقت آنها را تلف می کند

 مایل به برپایی کلاس های خانوادگی یا دوستانه هستند

محل برگزاری کلاس های عمومی در محل آموزشگاه بوده و کلاس های خصوصی می تواند به صورت حضوری در محل آموزشگاه، در محل زبان آموز و یا به صورت آنلاین برگزار گردد. این دوره به  مدت ۹ ماه و ۳ جلسه ۲ ساعته در هفته برگزار میگردد. 

هر دو دوره عمومی و خصوصی به صورت کاملا تضمینی برگزار می شود که پس از تعیین سطح و ثبت نام، تضمین دوره در قرارداد شما ذکر می شود. هدف این دوره دریافت نمره ۶ آیلتس می باشد این یعنی هر آنچه که شما احتیاج دارید با شما کار خواهد شد و تا دریافت نمره ۶ شما را همراهی میکنیم. 

 

ثبت نام کلاس زبان

 

هزینه برگزاری کلاس تضمینی آیلتس:

هزینه کلاس های عمومی هر نفر ۳٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که پس از تخفیف ویژه اعضا نظام مهندسی ۲٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان گردیده است.

هزینه کلاس های خصوصی هر جلسه ۱۲۰٫۰۰۰ تومان

شما می توانید هزینه دوره را به دو صورت ترمی و یکجا پرداخت نمایید. درصورتی که مایل به پرداخت تمامی مبلغ در یک قسط باشید از تخفیف ۱۵ درصدی و معادل ۴۲۰ هزار تومان برخوردار می شوید. 

در صورت تمایل می توانید با تکمیل نمودن فرم زیر ثبت نام اولیه خود را انجام دهید. پس از تکمیل فرم بر اساس اولویت ثبت نام، از شما برای تعیین سطح و عقد قرارداد دعوت می شود. با توجه به محدودیت ثبت نام و پذیرش لطفا هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام نمایید.

پیام در واتساپ