درباره ما

امروزه خیلی از افراد مایل به اخذ اقامت کار کشورهای توسعه یافته هستند اما به دلیل عدم وجود منابع اطلاع رسانی جامع و قابل اطمینان نمی توانند به درستی از نحوه ی فرآیند اخذ ویزا و روش های متنوع آن گاهی یابند. تیم ونداد آتیه پردازان جاویدان پارس پس از بررسی های بعمل آورده از تحلیل و داده کاوی سیستم های بزرگ فناوری محور (Google , Alexa , Mooz , Keyword Planer) و بررسی و نیاز سنجی کاربران جستجو کننده مطالب و کلید واژه های ))اقامت استرالیا ((و کلمات وابسته به این مهم دست یافته که نیازهای جامعه هدف فراتر از مباحث و مطالب موجود در صفحات اینترنتی فارسی زبان بوده و اطلاعات موجود عمدتا با علایق شخصی و تبلیغاتی همراه است بنابراین سامانه ویزا چک را طراحی و این سامانه را در اختیار کاربران فارسی زبان عزیز قرار داده. و امید آن داریم با هدف دستیابی آسان اطلاعات و معرفی روشهای قانونی اخذ اقامت استرالیا سهمی در افزایش اشتغال هر چه بیشتر متخصصین عزیز ایرانی داشته باشیم.

سامانه ویزا چک

ما متعهد به تحقیق در مورد آخرین اطلاعات در زمینه اخذ ویزای کار استرالیا از میان روش های حال حاضر و ارائه بروزترین استانداردهای اداره مهاجرت استرالیا برای به حداقل رساندن هزینه ها و زمان صدور ویزا برای متقاضیان عزیز هستیم و به آن افتخار میکنیم.
هیچگونه خدمات مهاجرتی اخذ ویزا در سامانه ویزا چک ارائه نمیگردد. خدمات این سامانه عبارتند از:

⦁ بررسی صلاحیت متقاضیان جهت کمک به تصمیم گیری در اخذ بهترین ویزای کار استرالیا

 

⦁ ثبت اطلاعات متقاضی و جستجو از بانک اطلاعات نیروی مورد نیاز استرالیا هر سه ساعت یکبار و معرفی کارفرما به وی

 

⦁ محاسبه دقیق حقوق و دستمزد بر اساس سن، تخصص، سابقه کار و شهر مورد درخواست در استرالیا

که این خدمات با سامانه ویزا چک بر اساس اطلاعات اعلامی از سوی متقاضی به صورت کیس به کیس مورد بررسی و نتیجه خدمات به وی ارسال میگردد.

آپارات
gmail
telegram
instagram
پیام در واتساپ