ویزای پیشنهاد شغل جاب آفر

ویزای پیشنهاد شغل جاب آفر

اقامت استرالیا با ویزای جاب آفر

یکی از روش های دریافت ویزای کار استرالیا که می تواند به اخذ اقامت و دریافت پاسپورت استرالیا منجر شود، داشتن پیشنهاد شغلی (جاب آفر) از کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا می باشد. چنانچه مایل هستید از طریق پیشنهاد شغلی یا جاب آفر وارد استرالیا شوید، لازم است با شرایط و مدارک مورد نیاز این ویزا آشنا شوید در ادامه با سامانه Visa Check با شما هستیم با معرفی ویزای پیشنهاد شغل استرالیا.


چنانچه کارفرمایی بخواهد فرد متخصصی به غیر از استرالیایی را استخدام کند، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی مورد نظرش در استرالیا بیاید که با تعداد آگهی های رسمی کاریابی قابل اثبات است، لذا چنانچه کارفرما در نتیجه آگهی های استخدام در جراید شناخته شده و وب سایت های مربوطه نتواند فرد مورد نظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب نماید. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد مورد نظر دارای صلاحیت هایی است که در سایر متقاضیان استرالیایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی مورد نظر باشد، می تواند با اعلام کد ثبتی خود در اداره مهاجرت به متقاضی اقدام به جذب وی کند.
روش پیشنهاد شغلی (جاب آفر)

روشی است که به افرادی که پس از انجام حداقل یکسال کار تمام وقت در استرالیا در مشاغلی در طبقه بندی مشخص فعالیت نموده باشند اجازه می دهد تا در صورت احراز امتیاز لازم اقدام به تقاضا برای دریافت اقامت دائم استرالیا نمایند.

ویزای (کمبود مهارت و تخصص)
درباره ویزا
ویزای TSS مخصوص نیروی متخصصی است که می‌خواهد در استرالیا کار کند. این ویزا شامل یک فرآیند به شرح ذیل است:
مرحله ۱: درخواست استخدام برای یک شغل ماهر توسط کارفرمای مورد تایید
مرحله ۲: درخواست ویزا توسط کارمند پیشنهادی به اداره مهاجرت

ویژگی‏ها
این ویزا، که به ‏نام ویزای TSS شناخته می‏شود، کارفرمایان را قادر می‏سازد که در جایی که قادر به یافتنِ اشخاص استرالیایی با مهارت و تخصص کافی نیستند، از طریق وارد کردنِ نیروی واقعاً ماهر، کمبود نیروی کار متخصص را جبران کنند. این ویزا، به‏کارگیری هدفمندِ نیروی کار خارجی جهت جبران کمبود متخصص را تسهیل می‏کند؛ ضمن آن‏که اطمینان حاصل می‏کند نیروی کار استرالیایی در اولویت قرار دارند. دارندگانِ ویزای TSS می‏توانند تحت سه روش، در شغل مشخص شده خود برای اسپانسر تأیید شده خود در استرالیا کار کنند.
این ۳ روش عبارتند از:


⦁ روش کوتاه مدت
⦁ روش میان مدت
⦁ روش توافقنامه کاری

شرایط عمومی
شما بایستی مهارت‏های لازم برای یک موقعیت کاری معرفی شده توسط یک کسب و کار تأیید شده برای یک شغل تأیید شده را داشته باشید.
مدت اقامت
یک تا چهار سال
به شغل معرفی شده و نوع درخواست روش ویزا متغییر است. این ویزا قابلیت تبدیل شدن به ویزاهای دائم را دارد.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه معرفی ویزای ساب کلاس ۴۸۲ مراجعه کنید.

 

 

 

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر کلیک کنید

 برای بررسی صلاحیت دریافت ویزا کلیک کنید

 برای محاسبه حقوق و مزایا در استرالیا کلیک کنید

 

ویزا چک
1دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت