درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر

یکی از روشهای اخذ اقامت استرالیا با ویزای کار، ارسال معرفی نامه از کارفرمای تایید شده در کلاس شغلی مشخص شده از سوی اداره مهاجرت استرالیا به متقاضی است که برای آشنایی بیشتر در خصوص ویزای جاب آفر استرالیا می توانید به صفحه این ویزا در سامانه ویزا چک مراجعه کنید. متقاضی با دریافت این معرفی نامه و کد نامینشن کارفرما می تواند فرآیند مهاجرت را شروع کند. سامانه ویزا چک اقدام به اخذ جاب آفر برای شما از کارفرمایان مورد تایید استرالیا و بصورت قانونی و واقعی می نمایید و پس از دریافت جاب آفر از دو طریق می تواند نسبت به شروع پروسه مهاجرت اقدام نماید که عبارتند از:

۱ –  ثبت نام در وبسایت اداره مهاجرت استرالیا و ارائه نامه معرفی و کد نامینیشن و تکمیل اطلاعات و مدارک لازم و انتظار جهت بررسی و تغییرات مد نظر اداره مهاجرت و ادامه پروسه.

۲- عقد قرارداد با وکلای مهاجرتی مورد تایید ایران و استرالیا و تسلیم معرفی نامه و کد نامینیشن دریافتی از سوی کارفرما به وی و ادامه پروسه مهاجرت.

پیشنهاد سامانه ویزا چک روش دوم می باشد.

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر کلیک کنید

هیچگونه خدمات مهاجرتی اخذ ویزا در سامانه ویزا چک ارائه نمیگردد، معرفی بهترین وکلای مهاجرتی با سابقه درخشان و بر اساس مجوز های قانونی آنها در دستور کار این سامانه می باشد که اسامی و راه های ارتباطی با آنها از طریق وبسایت اعلام میگردد.

سامانه ویزا چک برای دریافت پیشنهاد کار برای متقاضی خدمتی به شرح ذیل ارائه می نماید:

ثبت اطلاعات متقاضی و جستجو از بانک اطلاعات نیروی مورد نیاز استرالیا و معرفی کارفرما به وی
با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل که میتوانید برای آشنایی کامل به صفحه ویزای جاب آفر مراجعه نمایید، متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند میتوانند با دریافت معرفی نامه از کارفرمای استرالیایی و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا یا قرارداد با وکیل مهاجرتی، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. از اینرو سامانه ویزا چک با طراحی و تولید نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را انتخاب نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال مینماید و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام مینماید. نرم افزار جستجو را بر اساس شغل، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم میکند و هر سه ساعت یکبار به مدت ۳۰ روز جستجو در دستور کار سامانه است و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرمای پیشنهادی، متقاضی میتواند نسبت به تمدید و ادامه جستجو اقدام نمایید.

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر کلیک کنید

برای بررسی صلاحیت دریافت ویزا کلیک کنید

 برای محاسبه حقوق و مزایا در استرالیا کلیک کنید

ویزا چک
1دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت