درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر

یکی از روشهای اخذ اقامت استرالیا با ویزای کار، ارسال معرفی نامه از کارفرمای تایید شده در کلاس شغلی مشخص شده از سوی اداره مهاجرت استرالیا به متقاضی است که برای آشنایی بیشتر در خصوص ویزای جاب آفر استرالیا می توانید به صفحه این ویزا در سامانه ویزا چک مراجعه کنید. متقاضی با دریافت این معرفی نامه و کد نامینشن کارفرما می تواند فرآیند مهاجرت را شروع کند. سامانه ویزا چک اقدام به اخذ جاب آفر برای شما از کارفرمایان مورد تایید استرالیا و بصورت قانونی و واقعی می نمایید و پس از دریافت جاب آفر از دو طریق می تواند نسبت به شروع پروسه مهاجرت اقدام نماید که عبارتند از:

۱ –  ثبت نام در وبسایت اداره مهاجرت استرالیا و ارائه نامه معرفی و کد نامینیشن و تکمیل اطلاعات و مدارک لازم و انتظار جهت بررسی و تغییرات مد نظر اداره مهاجرت و ادامه پروسه.

۲- عقد قرارداد با وکلای مهاجرتی مورد تایید ایران و استرالیا و تسلیم معرفی نامه و کد نامینیشن دریافتی از سوی کارفرما به وی و ادامه پروسه مهاجرت.

پیشنهاد سامانه ویزا چک روش دوم می باشد.

 

چنانچه کارفرمایی بخواهد فرد متخصصی به غیر از استرالیایی را استخدام کند، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی مورد نظرش در استرالیا بیاید که با تعداد آگهی های رسمی کاریابی قابل اثبات است، لذا چنانچه کارفرما در نتیجه آگهی های استخدام در جراید شناخته شده و وب سایت های مربوطه نتواند فرد مورد نظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب نماید. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد مورد نظر دارای صلاحیت هایی است که در سایر متقاضیان استرالیایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی مورد نظر باشد، می تواند با اعلام کد ثبتی خود در اداره مهاجرت به متقاضی اقدام به جذب وی کند.

روش پیشنهاد شغلی استرالیا جاب آفر

روشی است که به افرادی که با ورود مستقیم یا پس از انجام حداقل یکسال کار تمام وقت در استرالیا در مشاغلی در طبقه بندی مشخص فعالیت نموده باشند اجازه می دهد تا در صورت احراز امتیاز لازم اقدام به دریافت اقامت دائم استرالیا نمایند. دریافت ویزای جاب آفر استرالیا روش های متفاوتی دارد که با نام های زیر توسط اداره مهاجرت استرالیا معرفی شده است:

ویزای ساب کلاس ۱۸۶ استرالیا

ویزای ساب کلاس ۱۸۷ استرالیا

ویزای ساب کلاس ۴۸۲ استرالیا

 

 

نحوه دریافت جاب آفر استرالیا

با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل ، متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند می توانند با دریافت معرفی نامه ( نامینشن ) از کارفرمای استرالیایی مورد تایید و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا توسط خود یا وکیل مهاجرت مورد تایید، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. از اینرو سامانه ویزا چک با طراحی و تولید ربات نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را جمع آوری نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال می نماید و پس از گذشت سه روز از ارسال رزومه ایمیل یادآوری و تماس تلفنی با کارفرما در دستور کار قرار می گیرد و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام می نماید.

ربات نرم افزاری سامانه ویزا چک کوکابورا Kookaburra نام دارد که از نام پرنده بومی استرالیایی الهام گرفته شده است. ربات کوکابورا جستجو را بر اساس تخصص شغلی، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم می نماید. متقاضی می تواند با پرداخت هزینه، سرویس جستجوی جاب آفر کوکابورا را دریافت نماید. جستجو و بروزرسانی کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار و به مدت ۳۰ روز در هر خرید برای متقاضی فعال است. جستجوی جاب آفر در بانک های اطلاعاتی استرالیا صورت می گیرد که عبارتند از سایت های کاریابی، روزنامه های کاریابی، سازمان های تخصصی کاریابی، شبکه های اجتماعی کاریابی و ادارات کاریابی دولتی و ایالتی استرالیا. همانطور که در بالا اشاره شده ربات کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار بروزرسانی های بانک های اطلاعاتی یاد شده را دریافت و تحلیل می نماید . اطلاعات و شرایط موقعیت شغلی جستجو شده ای که کارفرما تمایل به جذب نیرو پیشنهادی ربات کوکابورا را داشته باشد به متقاضی اعلام می گردد و در صورت موافقت متقاضی،پروسه صدور ویزا ادامه می یابد و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرما، متقاضی می تواند نسبت به ادامه یا تمدید جستجو اقدام نمایید.

 

هزینه جاب آفر استرالیا

متقاضی می تواند پس از تایید جاب آفر و بررسی صحت کار و کارفرما هزینه جاب آفر را به سامانه ویزا چک پرداخت نماید. راستی آزمایی این فرآیند در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا  قابل سنجش می باشد و آموزش فرآیند راستی آزمایی توسط ایمیل برای متقاضی ارسال می گردد. برای آگاهی از هزینه جاب آفر با سامانه ویزا چک تماس برقرار نمایید راه های تماس با ما از این صفحه قابل دستیابی می باشد. هزینه های فرآیند جستجوی جاب آفر در زیر بحضورتان تقدیم می گردد:

هزینه جستجو جاب آفر استرالیا

روش معمولی

۸۸۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو ۳۰ روز

در خرید اول یک ماه بصورت رایگان برای متقاضی شارژ میگردد بنابراین متقاضی با پرداخت اول بمدت ۲ ماه خدمات ربات کوکابورا را دریافت می نماید.

در روش معمولی رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری مجددا ارسال میگردد. در این روش بسته به تخصص متقاضی هر تعداد نفراتی که در تخصص یکسان در سامانه ویزا چک ثبت نام کرده باشند رزومه شان برای کارفرما ارسال میگردد و کارفرما حق انتخاب بیشتری دارد.

 

 روش VIP:

۴۹۹۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو نامحدود

متقاضی با پرداخت اول بمدت نامحدود خدمات ربات کوکابورا را دریافت می نماید.

در روش VIP رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی بهمراه یک فایل ویدیویی حداکثر ۱۰ دقیقه ای شامل معرفی یا نمایش تخصص در حین انجام کار از متقاضی تولید و دوبله یا زیرنویس انگلیسی می گردد و برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری مجدد برای وی ارسال میگردد و ۲۴ ساعت بعد از ارسال ایمیل یادآوری تماس تلفنی با کارفرما جهت معرفی هرچه بهتر متقاضی صورت می پذیرد . در این روش بر خلاف روش معمولی و بسته به تخصص متقاضی فقط رزومه ایشان ( تک رزومه ) برای کارفرما ارسال میگردد و متقاضی جایگاه بیشتر و ویژه دیده شدن را کسب می کند. الگوریتم ربات در این روش بدین صورت برنامه ریزی شده است که بسته به تخصص های مشابه الویت بندی بر اساس قدیمی ترین تاریخ ثبت نام اعمال می گردد و پس از تماس تلفنی با کارفرما و ابراز عدم تمایل در جذب متقاضی رزومه نفر ثبت نامی VIP بعدی برای وی ارسال می گردد و این پروسه تکرار می گردد.

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر معمولی کلیک کنید

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر VIP کلیک کنید

 معرفی و هکاری با بهترین وکلای مهاجرتی با سابقه درخشان و بر اساس مجوز های قانونی آنها در دستور کار این سامانه می باشد.

ویزا چک
1دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت