ویزای پیشنهاد شغل جاب آفر استرالیا

ویزای پیشنهاد شغل جاب آفر استرالیا

جاب آفر استرالیا 

مهاجرت به استرالیا با ویزای جاب آفر Job Offer AUSTRALIA

جاب آفر استرالیا – یکی از روش های مهاجرت به استرالیا که می تواند به اخذ اقامت و دریافت پاسپورت استرالیا منجر شود، داشتن پیشنهاد شغلی (جاب آفر) از کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا می باشد. چنانچه مایل هستید از طریق ویزاهای پیشنهاد شغلی یا جاب آفر وارد استرالیا شوید، لازم است با شرایط و مدارک مورد نیاز این ویزا آشنا شوید در ادامه با سامانه ویزا چک با شما هستیم با معرفی ویزای جاب آفر استرالیا یا ویزای پیشنهاد شغل استرالیا.

دانستنی های ویزای استرالیا

 

چنانچه کارفرمایی بخواهد فرد متخصصی به غیر از استرالیایی را استخدام کند و جاب آفر استرالیا را برای وی صادر کند، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی مورد نظرش در استرالیا بیاید که با تعداد آگهی های رسمی کاریابی قابل اثبات است، لذا چنانچه کارفرما در نتیجه آگهی های استخدام در جراید شناخته شده و وب سایت های مربوطه نتواند فرد مورد نظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب نماید و اسپانسر وی برای صدور جاب آفر شود. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد مورد نظر دارای صلاحیت هایی است که در سایر متقاضیان استرالیایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی مورد نظر باشد، می تواند با اعلام ID Number یا TRN Number خود به اداره مهاجرت و متقاضی اقدام به صدور جاب آفر و جذب وی کند.


ویزای پیشنهاد شغلی استرالیا (جاب آفر)

ویزای جاب آفر استرالیا روشی است که به افرادی که با ورود مستقیم یا پس از انجام حداقل یکسال کار تمام وقت در استرالیا در مشاغلی در طبقه بندی های مشخص فعالیت نموده باشند اجازه می دهد تا در صورت احراز امتیاز لازم اقدام به دریافت اقامت دائم استرالیا نمایند. دریافت ویزای جاب آفر استرالیا روش های متفاوتی دارد که این ویزاها با نام های زیر توسط اداره مهاجرت استرالیا معرفی شده است:  

 

ویزای ساب کلاس ۱۸۶ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۱۸۶ استرالیا نیز شناخته می شود. و محدودیت ایالت یا منطقه و شهر را ندارد.

جاب آفر استرالیا با ویزای ۱۸۶ استرالیا یک ویزای اقامت دائم برای افراد متخصصی است که توسط کارفرمای مورد تأیید اداره مهاجرت استرالیا اسپانسر شده‌اند. این ویزا به شما اجازه می دهد از طریق یکی از روشهای زیر در استرالیا کار کنید 

از طریق تبدیل اقامت موقت استرالیا به دائم

از طریق ورود مستقیم از طریق جاب آفر استرالیا

از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص

 

ویزای ساب کلاس ۱۸۷ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۱۸۷ استرالیا نیز شناخته می شود. برای آشنایی کامل با شرایط دریافت ویزای ۱۸۷ استرالیا به این صفحه مراجعه نمایید.

ویزای ۱۸۷ استرالیا یک ویزای اقامت دائم برای آن دسته از نیروهای ماهر و متخصصی است که می‌خواهند در مناطق کم جمعیت استرالیا کار کنند. این ویزا اجازه می‌دهد تحت یکی از شرایط زیر در استرالیا کار کنید:

از طریق تغییر اقامت موقت به دائم

از طریق ورود مستقیم از طریق جاب آفر استرالیا

از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص

این ویزا هم اکنون برای ورود مستقیم به استرالیا از طریق اخذ جاب آفر استرالیا بسته می باشد و فقط از طریق تبدیل اقامت موقت به دائم قابل اقدام است.

ویزای ساب کلاس ۴۹۴ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۴۹۴ استرالیا نیز شناخته می شود. و محدودیت ایالت یا منطقه و شهر را دارد.

جاب آفر استرالیا با ویزای ۴۹۴ استرالیا یک ویزای اقامت ۵ ساله برای افراد متخصصی است که توسط کارفرمای مورد تأیید اداره مهاجرت استرالیا اسپانسر شده‌اند. متقاضی بعد از ۳ سال می تواند درخواست اقامت دائم دهد که از طریق ویزای ساب کلاس ۱۹۱ استرالیا بدون داشتن کارفرما قابل انجام است. کارفرمایان مورد تایید برای صدور جاب آفر استرالیا باید حداقل حقوق را به متقاضی پرداخت کنند. این ویزا به شما اجازه می دهد از طریق یکی از روشهای زیر در استرالیا کار کنید 

از طریق ورود مستقیم از طریق جاب آفر استرالیا

از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص

 

ویزای ساب کلاس ۴۸۲ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۴۸۲ استرالیا یا ویزای TSS نیز شناخته می شود. برای آشنایی کامل با شرایط دریافت ویزای ۴۸۲ استرالیا به این صفحه مراجعه نمایید.

ویزای TSS استرالیا (کمبود مهارت و تخصص)
درباره ویزا جاب آفر استرالیا با ساب کلاس ۴۸۲
ویزای TSS یا جاب آفر استرالیا مخصوص نیروی متخصصی است که می‌خواهد در استرالیا کار کند. این ویزا شامل یک فرآیند به شرح ذیل است:
مرحله ۱: درخواست استخدام برای یک شغل ماهر توسط کارفرمای مورد تایید
مرحله ۲: درخواست ویزا توسط کارمند پیشنهادی به اداره مهاجرت استرالیا

جاب آفر استرالیا

ویژگی‏های ویزای ۴۸۲ استرالیا
این ویزا، که به ‏نام ویزای TSS شناخته می‏ شود، کارفرمایان را قادر می‏ سازد که در جایی که قادر به یافتنِ اشخاص استرالیایی با مهارت و تخصص کافی نیستند، از طریق صدور جاب آفر استرالیا و وارد کردنِ نیروی واقعاً ماهر، کمبود نیروی کار متخصص را جبران کنند. این ویزا، به‏ کارگیری هدفمندِ نیروی کار خارجی جهت جبران کمبود متخصص را تسهیل می‏کند؛ ضمن آن‏که اطمینان حاصل می‏کند نیروی کار استرالیایی در اولویت قرار دارند. دارندگانِ ویزای TSS می‏توانند تحت سه روش، در شغل مشخص شده خود برای اسپانسر تأیید شده خود در استرالیا کار کنند.
این ۳ روش عبارتند از:

⦁ ویزای ۴۸۲ استرالیا روش کوتاه مدت
⦁ ویزای ۴۸۲ استرالیا روش میان مدت
⦁ ویزای ۴۸۲ استرالیا روش توافقنامه کاری

 

شرایط عمومی ویزای TSS استرالیا
برای اخذ جاب آفر استرالیا از طریق ویزای ۴۸۲ شما بایستی مهارت‏های لازم برای یک موقعیت کاری معرفی شده توسط یک کسب و کار تأیید شده در استرالیا برای یک شغل تأیید شده را داشته باشید.

مدت اقامت ویزای ۴۸۲ استرالیا
یک تا چهار سال
به شغل معرفی شده و نوع درخواست روش ویزا متغییر است. این ویزا قابلیت تبدیل شدن به ویزاهای دائم را دارد.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه معرفی  ویزای ساب کلاس ۴۸۲ مراجعه کنید.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت

 

نحوه دریافت جاب آفر استرالیا

با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل ، متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند می توانند با دریافت معرفی نامه ( نامینشن ) از کارفرمای استرالیایی مورد تایید و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا توسط خود یا وکیل مهاجرت مورد تایید، نسبت به اخذ ویزای جاب آفر استرالیا اقدام نمایند.

سامانه ویزا چک با طراحی و تولید ربات نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را جمع آوری نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال می نماید و پس از گذشت زمان تعیین شده بعد از ارسال رزومه، ایمیل یادآوری و تماس تلفنی با کارفرما در دستور کار قرار می گیرد و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام می نماید. و در صورت موافقت کارفرما جاب آفر برای متقاضی صادر میگردد.

ربات نرم افزاری انحصاری جستجو جاب آفر استرالیا در سامانه ویزا چک کوکابورا Kookaburra نام دارد که از نام پرنده بومی استرالیایی الهام گرفته شده است. ربات کوکابورا جستجو را بر اساس تخصص شغلی، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم می نماید. متقاضی می تواند با پرداخت هزینه، سرویس جستجوی جاب آفر کوکابورا را دریافت نماید. جستجو و بروزرسانی کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار و تا زمان دریافت جاب آفر برای متقاضی فعال است. جستجوی جاب آفر استرالیا در بانک های اطلاعاتی استرالیا صورت می گیرد که عبارتند از:

سایت های کاریابی

روزنامه های کاریابی

سازمان های تخصصی کاریابی

شبکه های اجتماعی کاریابی 

ادارات کاریابی دولتی و ایالتی استرالیا

ربات کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار بروزرسانی های بانک های اطلاعاتی یاد شده را دریافت و تحلیل می نماید . اطلاعات و شرایط موقعیت شغلی جستجو شده ای که کارفرما تمایل به جذب نیرو پیشنهادی ربات کوکابورا را داشته باشد به متقاضی اعلام  و تشریح می گردد و در صورت موافقت متقاضی،پروسه صدور جاب آفر استرالیا ادامه می یابد و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرما، متقاضی می تواند نسبت به ادامه یا تمدید جستجو اقدام نمایید.

هزینه جاب آفر 

متقاضی می تواند پس از تایید جاب آفر استرالیا هزینه جاب آفر را به سامانه ویزا چک پرداخت نماید. راستی آزمایی این فرآیند در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا  قابل سنجش می باشد و آموزش فرآیند راستی آزمایی توسط ایمیل برای متقاضی ارسال می گردد.

هزینه جاب آفر استرالیا برای تخصص های مختلف متفاوت است اما هزینه از ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار استرالیا متغییر است. برای آگاهی دقیق از هزینه جاب آفر با سامانه ویزا چک تماس برقرار نمایید راه های تماس با ما از این صفحه قابل دستیابی می باشد. سامانه ویزا چک با مجوز رسمی اعزام نیروی کار به خارج از کشور از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت می نمایید. می توانید برای راستی آزمایی آن به این صفحه مراجعه نمایید.

 

هزینه های فرآیند جستجوی جاب آفر استرالیا

هزینه جستجو جاب آفر به روش معمولی:

۸۸۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو ۳۰ روز

در خرید اول یک ماه بصورت رایگان برای متقاضی شارژ میگردد و بمدت ۲ ماه خدمات را دریافت می نماید.

در روش معمولی رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری مجددا ارسال میگردد. در این روش بسته به تخصص متقاضی هر تعداد نفراتی که در تخصص یکسان در سامانه ویزا چک ثبت نام کرده باشند رزومه شان برای کارفرما ارسال میگردد و کارفرما حق انتخاب بیشتری دارد.

این روش هم اکنون غیر فعال است

 

هزینه جستجو جاب آفر به روش VIP:

۶۲۵۰۰۰ تومان یا ۱۱۲۵۰۰۰ تومان با مدت زمان جستجو نامحدود

متقاضی با پرداخت اول بمدت نامحدود خدمات ربات کوکابورا را دریافت می نماید.

در روش VIP رزومه متقاضی بهمراه یک فایل ویدیویی حداکثر ۱۰ دقیقه ای برای کارفرما ارسال می شود.

 این ویدیو با معرفی یا نمایش تخصص در حین انجام کار از متقاضی با دوبله یا زیرنویس انگلیسی تهیه میگردد.

۴۸ ساعت پس از ارسال رزومه یک ایمیل یادآوری مجدد برای کارفرما ارسال میگردد. ۲۴ ساعت بعد تماس تلفنی با کارفرما جهت معرفی هرچه بهتر متقاضی صورت می پذیرد .

در این روش بر خلاف روش معمولی و بسته به تخصص متقاضی فقط رزومه ایشان برای کارفرما ارسال میگردد.

در این روش متقاضی جایگاه بهتری برای ویژه دیده شدن توسط کارفرما را کسب می کند.

بسته به تخصص های مشابه الویت بندی بر اساس قدیمی ترین تاریخ ثبت نام اعمال می گردد.

 پس از تماس با کارفرما و عدم تمایل جذب متقاضی رزومه نفر ثبت نامی VIP بعدی برای وی ارسال میگردد.

 

چنانچه مایل به دریافت جاب آفر استرالیا هستید می توانید از لینک های زیر اقدام به ثبت نام نمایید.

 

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر VIP کلیک کنید

 

 

برای ثبت نام اخذ جاب آفر VIP کلیک کنید

 

از اینکه برای خواندن این مقاله با ما بودید خوشحالیم، در صورتی که سوالی دارید می توانید در زیر همین مقاله در بخش نظرات، سوالات خود را درج نمایید. مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما هستند.

ویزا چک
29 دیدگاه ها
 • ارسال شده در22:49,ژانویه 6, 2019
 • محمد سعید
  پاسخ
  ارسال شده در17:15,آوریل 20, 2019

  سلام
  برای دریافت ویزای tss چه شرایطی باید داشته باشیم و شما کدام روش رو پیشنهاد میدید?
  ممنون

  • ارسال شده در17:18,آوریل 20, 2019

   سلام
   ممنونم از ارتباط شما با ویزا چک
   ویزای tss یا همان ویزای ۴۸۲ که سه نوع ویزا دارد و پیشنهاد ما مدل medium stream هستش و برای اطلاعات کامل در خصوص این ویزا به این صفحه مراجعه فرمایید.
   با تشکر

 • مهدی سعیدی
  پاسخ
  ارسال شده در01:55,آوریل 21, 2019

  سلام و شب بخیر
  هزینه جاب آفر پس از ارائه چه قیمتی هستش?

  • ارسال شده در11:04,آوریل 21, 2019

   سلام و وقت بخیر
   با توجه به تخصص و دیگر موارد متغییر هست. برای بررسی دقیق لطفا تماس بگیرید.
   پیشاپیش خوشحالیم پذیرای صدای گرمتان هستیم.

 • محمد
  پاسخ
  ارسال شده در11:35,آوریل 21, 2019

  سلام میخام برای ویزای ساب کلاس ۴۸۲ اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید.تشکر

  • ارسال شده در13:52,آوریل 21, 2019

   سلام آقا محمد
   لطفا برای اطلاعات کامل به این صفحه مراجعه نمایید

 • مهدی رستمی
  پاسخ
  ارسال شده در00:02,می 15, 2019

  سلام شب بخیر
  ربات کوکابورا برای استرالیا است?
  ربات کوکابورا کلا چیه?
  یکم توضیح بدین تنکس

  • ارسال شده در00:25,می 15, 2019

   سلام آقا مهدی
   شبتون بخیر
   از اینکه پاسخگوی شما هستم خوشحالم
   ربات کوکابورا اسم نرم افزار جستجوی جاب آفر استرالیا است که تیم نرم افزاری ویزا چک تولید کرده و در حال حاضر فقط برای یافتن جاب آفر در کشور استرالیا فعالیت میکنه.
   این سیستم نرم افزای بسیار قوی و بی وقفه با کارفرمایانی که در استرالیا اقدام به آگهی جذب نیرو میکنند ارتباط برقرار میکنه.
   امیدوارم که پاسخ خود را دریافت کرده باشید.
   سپاس

 • farzaneh
  پاسخ
  ارسال شده در23:26,می 15, 2019

  سلام خسته نباشيد
  ميشه درمورد كساني كه مدرك دانشگاهي ندارند و تخصص خاصي هم ندارند و بخوان اقدام به اقامت كنند بيشتر توضيح بديد لطفا درمورد زمان و هزبنه ها هم بيشتر توضيح بديد ممنون

 • محمد
  پاسخ
  ارسال شده در15:04,می 28, 2019

  سلام خوبین
  ممنونم اطلاعات خوبی بود مرسی
  من جاب آفر دارم الان میتونم ادامه فرآیند را با شما انجام بدم و هزینه اش

  • ارسال شده در15:08,می 28, 2019

   محمد جان سلام
   خوشحالیم از اینکه مطالب ما مورد توجهتون قرار گرفته
   باعث افتخاره در خدمتتون باشیم. بسته به خدماتی که از ما میتونید دریافت کنید هزینه های متفاوتی داره و پیشنهاد میکنم با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   تماس با ما

 • صدیقه موسوی
  پاسخ
  ارسال شده در16:22,ژوئن 8, 2019

  سلام وقت خوش
  ربات کوکابورا برای استرالیا هست؟ نیوزلند یا جاهای دیگه رو پوشش میده؟

  • ارسال شده در22:14,ژوئن 9, 2019

   سلام صدیقه خانم
   در حال حاضر فقط استرالیا در دستور کار ربات هستش

 • سید محمد موسوی
  پاسخ
  ارسال شده در03:06,ژوئن 30, 2019

  سلام
  خوبید
  این اقدامات شما چقدر صحت و صلاحیت داره؟
  آیا تا الان کاری کردید یا همش حرفه؟
  اگر که کامنت منو حذف نمیکنید قانع ام کنید🤣🤣

  • ارسال شده در03:33,ژوئن 30, 2019

   سلام آقا محمد
   ممنونم از اینکه با ما در ارتباطید
   در پاسخ به سوالات شما موارد زیر رو اعلام میکنم که امیدوارم قانع کننده باشه. دلیلی نداره که کامنت شما حذف بشه قربان سوالات شما روشنی راه ما هستند 😍😍
   سامانه ویزا چک پس از طی کردن فیلتر های دولتی مشمول صلاحیت و قادر به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی، لوگو طلایی ساماندهی، مجوز نشر بر خط الکترونیک و تبلیغات در فضای مجازی شده است که این گفته ها از طریق این صفحه قابل راستی آزمایی است.

   با توجه به تعداد ثبت نامی هایی که در جستجوی جاب آفر سامانه ویزا چک پرونده دارند، ما توانسته ایم تا کنون تعداد ۲۳ جاب آفر از کارفرمایان استرالیایی دریافت کنیم. برای راستی آزمایی این گفته می توانید با ما در تماس باشید تا شما را با کیس های موفق ارتباط دهیم.

   اگر جواب ما قانع کننده نبود لطفا با ما تماس بگیرید و از جزییات بیشتر آگاه شوید.

   روزگار خوش

 • مژگان
  پاسخ
  ارسال شده در18:34,جولای 22, 2019

  اینجانب مژگان ۳۹ ساله ارایشگر دارای ۱۰ سال سابقه و مدرک فنی حرفه ای در حیطه ارایش و پیرایش ساکن شهر اصفهان زبان انگلیسی در حد متوسط خواستار همکاری میباشم
  با تشکر

 • حسین
  پاسخ
  ارسال شده در18:58,جولای 22, 2019

  با سلام میخواستم بدونم اگه یه نفر ویزای کار از طریق جاب افر دریافت کنه به همسر و فرزندانش ویزای ورود به استرالیا رو میدن یا نه؟

  • ارسال شده در19:25,جولای 22, 2019

   سلام حسین جان
   بله اعضا خانواده مانند همسر و فرزند قابل ویزا هستند. افراد دیگر خانواده مانند پدر و مادر هم در صورتی که تحت حمایت شخص اصلی درخواست ویزا باشند میتونند از ویزا برخوردار شوند.

 • ارسال شده در10:31,می 4, 2020

  سلام وقت خوشی و سلامت
  ایشالا کرونا نگرفته باشید مردم عزیز
  من رشته مهندسی نفت هستم آیا میتونم با جاب آفر برم استرالیا؟
  ۸ سال سابقه تخصصی هم دارم و ۳۳ سالمه
  ممنونم

 • Vghgtb@gmail.com
  پاسخ
  ارسال شده در22:48,ژوئن 19, 2020

  سلام
  وقت خوش
  ممنون از خدمات بی نظیرتون

 • سعید رضوانی
  پاسخ
  ارسال شده در00:30,دسامبر 8, 2020

  سلام و شب بخیر
  من مهندس کشاورزی گرایش تغذیه دام هستم با ۶ سال سابقه کار، مجرد و آیلتس ۶ ، برای شروع کار چیکار کنم؟

 • محسن
  پاسخ
  ارسال شده در00:25,سپتامبر 15, 2021

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم تا چه مقطعی شما مشتری رو ساپورت میکنید؟ بعد مصاحبه کارفرما و اخذ ویزا ؟ یا فقط تا زمانی که job offer رو دریافت کردید؟

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ