مهاجرت مهندسین کشاورزی
ویزا کار مهندس کشاورزی

مهاجرت مهندس کشاورزی به استرالیا

ویزای جاب آفر استرالیا ویژه مهندسین کشاورزی

شرایط کار در استرالیا به عنوان یکی از بهترین شرایط در جهان شناخته می‌شود. بخاطر وجود زیر ساخت عظیم در بخش کشاورزی سالانه تعداد بالای موقعیت شغلی در این کشور برای مشاغل مختلف کشاورزی ساخته و پرداخته میگردد. و با توجه به بالا بودن وسعت این کشور همیشه کمبود نیروی کار بصورت جدی احساس شده است. با توجه به کمبود نیروی ماهر و متخصص دولت استرالیا بر آن شد تا با جذب نیروی کار خلاء شغلی را برطرف کند و اقتصاد این صنعت را شکوفا نگه دارد. بنابراین با طراحی ویزاهایی با نام جاب آفر و ساب کلاس هایی به نام ویزای ساب کلاس ۱۸۶، ویزای ساب کلاس ۱۸۷، ویزای ساب کلاس ۴۸۲ یا ویزای TSS و ویزای ساب کلاس ۴۹۴ برآن است  تا نیروی ماهر و متخصص مورد نیاز کارفرماها را جذب کند و با شرایط آسان ویزا های این دسته از متقاضیان صادر گردد. ما در سامانه ویزا چک با دانش و تسلط کامل بر این ویزاها شرایط و مقدماتی برای اخذ جاب آفر از کارفرمایان مورد تایید در استرالیا در بخش کشاورزی را فراهم نموده ایم و به آن مفتخریم. شرایط کار در استرالیا توسط قوانین فدرال، توافقات کاری و قراردادها کنترل میگردد. استانداردهای دست‌مزد منصفانه و شرایط کار استرالیا، از حداقل دست‌مزد، حداکثر ساعات کاری و حداقل حقوق کارمندان در استرالیا حفاظت می‌کند. کارمندان در استرالیا توسط قوانین و حقوق کار توسط دولت استرالیا حمایت می‌ شوند. هیچ کارمندی نباید مشمول رفتار ناعادلانه یا شرایط کاری ضعیف باشد. یک سری کانال‌های دولتی وجود دارند که در صورت وجود مشکل می توان به آن‌ها شکایت کرد.

◼ مهندسین کشاورزی در گرایش های مختلف شانس این را دارندتا با رشته های آنها که در لیست مشاغل استرالیا در سال ۲۰۲۰ معرفی شده است اقدام به اخذ جاب آفر و دریافت ویزای کار استرالیا را نمایند. رشته هایی که یک مهندس کشاورزی برای مهاجرت به استرالیا می توانند  اقدام نمایند به شرح زیر است:


 • ۲۳۳۹۱۲: Agricultural Engineer مهندس کشاورزی

 • ۲۳۴۱۱۱: Agricultural Consultant مشاور کشاورزی

 • ۲۳۴۱۱۲: Agricultural Scientist محقق کشاورزی

 • ۳۱۱۱۱۱: Agricultural Technician تکنسین کشاورزی

◼ مزایای شغلی در استرالیا از شغلی به شغلی دیگر می تواند متفاوت باشد. استانداردهای ملی استخدام شامل ۱۰ حق برای همه کارکنان دائمی در استرالیا است:

 • حداکثر ساعات هفتگی کار

 • درخواست برای ترتیبات کاری انعطاف‌پذیر

 • مرخصی والدی و حقوق مرتبط

 • مرخصی سالانه

 • مرخصی شخصی، یا مراقبتی و مرخصی با شفقت (یک نوع مرخصی به دلایل شخصی مانند فوت یکی از اعضای خانواده)

 • مرخصی خدمات اجتماعی

 • مرخصی طولانی خدمت

 • تعطیلات عمومی

 • ابلاغیه ی فسخ قرارداد و پرداخت اضافه کاری

 • بند بیانیه ی اطلاعات کار منصفانه

برای خواندن اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به استرالیا، به وبلاگ ما مراجعه کنید.


محیط کار در استرالیا

▣ حداقل حقوق در استرالیا برای مهندس کشاورزی

مانند بسیاری از کشورها، استرالیا نیز دارای سیاست حداقل حقوق است. تا این اطمینان حاصل شود که از نیروی کار بهره وری نمی شود و از نرخ شکنی در حقوق کارمندان نیز جلوگیری شود.

این مقدار حداقل دستمزد در ماه می سال ۲۰۱۹ در استرالیا ۱۹ دلار و ۴۹ سنت است. که برای مهندسین کشاورزی بطور میانگین ۲۲۱۸ در هفته می باشد. این مقدار حقوق بر اساس ۴۰ ساعت کار در هفته محاسبه شده و در صورت داشتن اضافه کاری و ماموریت و… یک مهندس کشاورزی مبلغ بیشتری را دریافت میکند. در مقاله ای دیگر در وبلاگ ویزا چک به طور مفصل در مورد حقوق در استرالیا توضیح داده ایم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به وبلاگ ما مراجعه کنید.

◼ برای اطلاعات بیشتر در مورد میزان حقوق و شرایط دیگر تحت این سیستم، این صفحه را مشاهده کنید.


▣ آشنایی با ویزای جاب آفر استرالیا

مهاجرت به استرالیا با ویزای جاب آفر Job Offer AUSTRALIA

یکی از روش های مهاجرت به استرالیا که می تواند به اخذ اقامت و دریافت پاسپورت استرالیا منجر شود، داشتن پیشنهاد شغلی (جاب آفر) از کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا می باشد. اگر یک مهندس یا تکنسین کشاورزی هستید و مایلید از طریق ویزاهای پیشنهاد شغلی یا جاب آفر وارد استرالیا شوید، لازم است با شرایط و مدارک مورد نیاز این ویزا آشنا شوید در ادامه با سامانه ویزا چک با شما هستیم با معرفی ویزای جاب آفر استرالیا یا ویزای پیشنهاد شغل استرالیا.

چنانچه کارفرمایی بخواهد مهندس یا تکنسین کشاورزی غیر از استرالیایی را استخدام کند، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته یک متخصص کشاورزی را بر اساس نیاز فرصت شغلی مورد نظرش در استرالیا بیاید که با تعداد آگهی های رسمی کاریابی قابل اثبات است، لذا چنانچه کارفرما در نتیجه آگهی های استخدام در جراید شناخته شده و وب سایت های مربوطه نتواند فرد مورد نظر خود را بیابد، میتواند یک مهندس یا تکنسین کشاورزی خارجی را جذب نماید. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد مورد نظر دارای صلاحیت هایی است که در سایر متقاضیان استرالیایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت های شغلی بخش کشاورزی هستند. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی مورد نظر باشد، می تواند با اعلام ID Number یا TRN Number خود به اداره مهاجرت استرالیا و متقاضی اقدام به جذب وی کند.

◼ برای ثبت نام جستجو و اخذ جاب آفر استرالیا در رشته های کشاورزی به روش معمولی به این صفحه  و روش VIP به این صفحه را مراجعه کنید.


▣ انواع ویزاهای قابل دریافت جاب آفر استرالیا ویژه مهندسین کشاورزی

ویزای پیشنهاد شغلی استرالیا (جاب آفر Joboffer)

 •  ویزای ساب کلاس ۱۸۶ یا ویزای ENS

 •  ویزای ساب کلاس ۱۸۷ یا ویزای ERMS

 •  ویزای ساب کلاس ۴۸۲ یا ویزای TSS

 •  ویزای ساب کلاس ۴۹۴

ویزای ساب کلاس ۱۸۶ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۱۸۶ استرالیا  یا ENS نیز شناخته می شود.
ویزای ۱۸۶ استرالیا یک ویزای اقامت دائم برای افراد متخصصی است که توسط کارفرمای مورد تأیید اداره مهاجرت استرالیا اسپانسر شده‌اند. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد از طریق یکی از روشهای زیر در استرالیا کار کنید
از طریق تبدیل اقامت موقت استرالیا به دائم
از طریق ورود مستقیم
از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص

ویزای ساب کلاس ۱۸۷ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۱۸۷ استرالیا نیز شناخته می شود.
ویزای ۱۸۷ استرالیا یک ویزای اقامت دائم برای آن دسته از نیروهای ماهر و متخصصی است که می‌خواهند در مناطق کم جمعیت استرالیا کار کنند. این ویزا اجازه می‌دهد تحت یکی از شرایط زیر در استرالیا کار کنید:
از طریق تغییر اقامت موقت به دائم
از طریق ورود مستقیم
از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص

ویزای ساب کلاس ۴۸۲ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۴۸۲ استرالیا یا ویزای TSS نیز شناخته می شود. ویزای TSS مخصوص نیروی متخصصی است که می‌خواهد در استرالیا کار کند. این ویزا کارفرمایان را قادر می‏ سازد که در جایی که قادر به یافتنِ اشخاص استرالیایی با مهارت و تخصص کافی نیستند، از طریق وارد کردنِ نیروی واقعاً ماهر، کمبود نیروی کار متخصص را جبران کنند. این ویزا، به‏ کارگیری هدفمندِ نیروی کار خارجی جهت جبران کمبود متخصص را تسهیل می‏کند؛ ضمن آن‏که اطمینان حاصل می‏کند نیروی کار استرالیایی در اولویت قرار دارند. دارندگانِ ویزای TSS می‏توانند تحت سه روش، در شغل مشخص شده خود برای اسپانسر تأیید شده خود در استرالیا کار کنند.برای آشنایی کامل با شرایط دریافت ویزای ۴۸۲ استرالیا به این صفحه مراجعه نمایید.

این ۳ روش عبارتند از:

⦁ روش کوتاه مدت Shoart Tearm Stream
⦁ روش میان مدت Medium Tearm Stream
⦁ روش توافقنامه کاری Labour Agriment

ویزای ساب کلاس ۴۹۴ استرالیا

این ویزا با نام ویزای ۴۹۴ استرالیا نیز شناخته می شود. 
ویزای ۴۹۴ استرالیا یک ویزای اقامت ۵ ساله برای آن دسته از نیروهای ماهر و متخصصی است که می‌خواهند در مناطق کم جمعیت استرالیا کار کنند. این ویزا اجازه می‌دهد تحت یکی از شرایط زیر در استرالیا کار کنید:
از طریق ورود مستقیم
از طریق توافق کاری مخصوص کارفرمایان خاص

◼ برای آشنایی کامل با شرایط ویزای ۴۸۲ به این صفحه مراجعه کنید.

 


▣ حداقل های سابقه کار مورد نیاز یک مهندس کشاورزی برای دریافت ویزای جاب آفر استرالیا

 

برای دریافت این ویزا ها حداقل سابقه کار مورد نیاز یک مهندس کشاورزی:

 • ویزای ساب کلاس ۱۸۶ یا ویزای ENS حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با تخصص

 •  ویزای ساب کلاس ۱۸۷ یا ویزای ERMS حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با تخصص

 •  ویزای ساب کلاس ۴۸۲ یا ویزای TSS حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط با تخصص

 •  ویزای ساب کلاس ۴۹۴ حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با تخصص

 


▣ حداقل های نمره زبان انگلیسی مورد نیاز یک مهندس کشاورزی برای دریافت ویزای جاب آفر استرالیا

برای دریافت این ویزا ها حداقل نمره زبان انگلیسی مورد نیاز یک مهندس کشاورزی:

 •  ویزای ساب کلاس ۱۸۶ یا ویزای ENS حداقل نمره ۶ آیلتس در هر مهارت یا آزمون های مشابه

 •  ویزای ساب کلاس ۱۸۷ یا ویزای ERMS حداقل نمره ۶ آیلتس در هر مهارت یا آزمون های مشابه

 •  ویزای ساب کلاس ۴۸۲ یا ویزای TSS حداقل نمره ۴ یا ۵ آیلتس در هر مهارت یا آزمون های مشابه

 •  ویزای ساب کلاس ۴۹۴ حداقل نمره ۶ آیلتس در هر مهارت یا آزمون های مشابه


▣ نحوه و فرآیند اخذ جاب آفر برای یک مهندس کشاورزی

با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل یا جاب آفر، مهندسین کشاورزی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند می توانند با دریافت معرفی نامه ( نامینشن ) از کارفرمای مورد تایید استرالیایی و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا توسط خود یا وکیل مهاجرت مورد تایید، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. این فرآیند شامل دو مرحله زیر است:

مرحله ۱: درخواست استخدام برای یک شغل ماهر توسط کارفرمای مورد تایید در استرالیا
مرحله ۲: درخواست ویزا توسط متقاصی پس از اخذ جاب آفر به اداره مهاجرت استرالیا

ویزای tss استرالیا

سامانه ویزا چک با طراحی و تولید ربات نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را جمع آوری نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال می نماید و پس از گذشت زمان تعیین شده بعد از ارسال رزومه، ایمیل یادآوری و تماس تلفنی با کارفرما در دستور کار قرار می گیرد و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام می نماید.

ربات نرم افزاری سامانه ویزا چک کوکابورا Kookaburra نام دارد که از نام پرنده بومی استرالیایی الهام گرفته شده است. ربات کوکابورا جستجو را بر اساس تخصص شغلی، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم می نماید. متقاضی می تواند با پرداخت هزینه، سرویس جستجوی جاب آفر کوکابورا را دریافت نماید. جستجو و بروزرسانی کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار و به مدت ۳۰ روز در روش معمولی و نامحدود در روش VIP برای مهندسین کشاورزی فعال است. جستجوی جاب آفر در بانک های اطلاعاتی استرالیا صورت می گیرد که عبارتند از سایت های کاریابی، روزنامه های کاریابی، سازمان های تخصصی کاریابی، شبکه های اجتماعی کاریابی و ادارات کاریابی دولتی و ایالتی استرالیا.

ربات کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار بروزرسانی های بانک های اطلاعاتی یاد شده را دریافت و تحلیل می نماید . اطلاعات و شرایط موقعیت شغلی جستجو شده ای که کارفرما تمایل به جذب نیرو پیشنهادی ربات کوکابورا را داشته باشد به متقاضی اعلام  و تشریح می گردد و در صورت موافقت متقاضی،پروسه صدور ویزا ادامه می یابد و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرما، متقاضی می تواند نسبت به ادامه یا تمدید جستجو اقدام نمایید.

◼ برای ثبت نام جستجو و اخذ جاب آفر استرالیا در رشته های کشاورزی به روش معمولی به این صفحه  و روش VIP به این صفحه را مراجعه کنید.


▣ هزینه های مهاجرت به استرالیا برای یک مهندس کشاورزی

هزینه های مهاجرت برای یک مهندس کشاورزی شامل موارد متعددی میگردد که در زیر به آنها اشاره میگردد:

هزینه بررسی صلاحیت دریافت ویزای کار استرالیا

هزینه جستجو و اخذ جاب آفر

هزینه جاب آفر استرالیا

هزینه صدور ویزا به اداره مهاجرت استرالیا برای شخص اصلی و اعضا خانواده

هزینه لاجمنت و گرنت ویزا

دیگر هزینه ها مانند نگارش رزومه استاندارد انگلیسی، ترجمه مدارک، دریافت سوپیشینه کیفری، انجام تست های پزشکی و اخذ ارزیابی از سازمان وت اسس استرالیا

هزینه بررسی صلاحیت دریافت ویزای کار استرالیا

هزینه این بخش ۱۹۹۰۰۰ تومان می باشد و برای آشنایی کامل این بخش به این صفحه مراجعه نمایید.

هزینه جستجو و اخذ جاب آفر

هزینه جستجو جاب آفر استرالیا برای مهندسین کشاورزی به روش معمولی:

۸۸۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو ۳۰ روز

در روش معمولی رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری ارسال میگردد. در این روش بسته به تخصص متقاضی هر تعداد نفراتی که در تخصص یکسان در سامانه ویزا چک ثبت نام کرده باشند رزومه شان برای کارفرما ارسال میگردد و کارفرما حق انتخاب بیشتری دارد.

هزینه جستجو جاب آفر استرالیا برای مهندسین کشاورزی به روش VIP:

۴۹۹۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو نامحدود

در روش VIP رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی بهمراه یک فایل ویدیویی حداکثر ۱۰ دقیقه ای برای کارفرما ارسال می شود. این ویدیو با معرفی یا نمایش تخصص در حین انجام کار از متقاضی با دوبله یا زیرنویس انگلیسی تهیه میگردد. ۴۸ ساعت پس از ارسال رزومه یک ایمیل یادآوری مجدد برای کارفرما ارسال میگردد. ۲۴ ساعت بعد تماس تلفنی با کارفرما جهت معرفی هرچه بهتر متقاضی صورت می پذیرد. در این روش بر خلاف روش معمولی و بسته به تخصص متقاضی فقط رزومه ایشان برای کارفرما ارسال میگردد. در این روش متقاضی جایگاه بهتری برای ویژه دیده شدن توسط کارفرما را کسب می کند. بسته به تخصص های مشابه الویت بندی بر اساس قدیمی ترین تاریخ ثبت نام اعمال می گردد. پس از تماس با کارفرما و عدم تمایل جذب متقاضی رزومه نفر ثبت نامی VIP بعدی برای وی ارسال میگردد.

هزینه جاب آفر استرالیا مهندسین کشاورزی

مهندسین کشاورزی می توانند پس از اخد و تایید جاب آفر و بررسی صحت کار و کارفرما هزینه جاب آفر را به سامانه ویزا چک پرداخت نماید. راستی آزمایی این فرآیند در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا  قابل سنجش می باشد و آموزش فرآیند راستی آزمایی توسط ایمیل برای متقاضی ارسال می گردد. هزینه جاب آفر استرالیا برای تخصص های مختلف متفاوت است اما هزینه از ۲۵۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار استرالیا متغییر است. برای آگاهی دقیق از هزینه جاب آفر با سامانه ویزا چک تماس برقرار نمایید راه های تماس با ما از این صفحه قابل دستیابی می باشد.

در سامانه ی ویزا چک تلاش ما بر این است که هر آنچه پیش از اقدام به مهاجرت به استرالیا باید بدانید، را در اختیار شما قرار دهیم. امید ما این است که این اطلاعات راه گشای مهاجرت به استرالیا برای شما باشند. در وبلاگ ما می توانید مطالب بیشتری در مورد استرالیا، ویزای کار استرالیا، جاب آفر استرالیا، و در کل مهاجرت به استرالیا بخوانید.

هزینه صدور ویزا به اداره مهاجرت استرالیا برای شخص اصلی و اعضا خانواده

مهندسین کشاورزی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند بایستی هزینه های دولتی مهاجرت را به دولت استرالیا پرداخت نمایند.  هزینه های که باید برای شخص اصلی و اعضا خانواده وی به دولت استرالیا پرداخت گردد بسته به نوع ساب کلاس ویزای اقدامی متغیر و به قرار زیر است:

هزینه صدور ویزا ویزای ساب کلاس ۱۸۶:

شخص اصلی: ۴۰۴۵ دلار استرالیا

هر نفر همراه بالای ۱۸ سال ۱/۲ هزینه شخص اصلی

هر نفر همراه زیر ۱۸ سال ۱/۴ هزینه شخص اصلی

هزینه صدور ویزا ویزای ساب کلاس ۱۸۷:

شخص اصلی: ۴۰۴۵ دلار استرالیا

هر نفر همراه بالای ۱۸ سال ۱/۲ هزینه شخص اصلی

هر نفر همراه زیر ۱۸ سال ۱/۴ هزینه شخص اصلی

هزینه صدور ویزا ویزای ساب کلاس ۴۸۲:

شخص اصلی: ۲۶۴۵ دلار استرالیا

هر نفر همراه بالای ۱۸ سال ۲۶۴۵ دلار استرالیا

هر نفر همراه زیر ۱۸ سال ۱/۴ هزینه شخص اصلی

هزینه صدور ویزا ویزای ساب کلاس ۴۹۴:

شخص اصلی: ۴۰۴۵ دلار استرالیا

هر نفر همراه بالای ۱۸ سال ۱/۲ هزینه شخص اصلی

هر نفر همراه زیر ۱۸ سال ۱/۴ هزینه شخص اصلی

هزینه لاجمنت و گرنت ویزا

هزینه این بخش با توجه به سیاست های شرکت ها و وکلای مختلف متفاوت است. در صورتی که مایل به استفاده از خدمات وکلای تحت قرارداد و همکاری ما بودید، هزینه این بخش بعلاوه هزینه جاب آفر جمعا به ارزش ۱۵ درصد از حقوق سال اول مهندسین کشاورزی محاسبه میگردد. این مبلغ بصورت اقساط طی ۳ مرحله پرداخت و از حقوق دریافتی در استرالیا از متقاضی دریافت میگردد.

دیگر هزینه ها مانند نگارش رزومه استاندارد انگلیسی، ترجمه مدارک، دریافت سوپیشینه کیفری، انجام تست های پزشکی و اخذ ارزیابی از سازمان وت اسس استرالیا

هزینه های این بخش کاملا متفاوت و بروز می باشد و برای آگاهی از این هزینه ها از صفحه تماس با ما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

36 دیدگاه ها
 • محمد
  پاسخ
  ارسال شده در01:25,مارس 7, 2020

  سلام شب بخیر
  من کارشناسی ارشد حفظ نباتات دارم ۵ سال سابق کار برای مهاجرت چیکار کنم آیا شرایطش دارم برم استرالیا؟

  ممنون

  • ارسال شده در03:11,مارس 9, 2020

   سلام محمد جان
   ممنون از شما بابت بازدید از سایت ما
   برای بررسی دقیق شرایط شما باید اطلاعات دقیق تری رو بتونیم از شما داشته باشیم، بنابراین در صورت تمایل فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا رو از این لینک مشاهده کنید و اطلاعات خواسته شده رو تکمیل فرمایید تا بتونیم بصورت دقیق شرایط شما رو بررسی کنیم.
   ممنون از توجه شما

 • ارسال شده در04:47,مارس 17, 2020

  سلام و وقت خوش
  ممنون از اطلاعات خوبی که ارائه شده. بنده سوالی داشتم خدمتتون محبت کنید جواب بدید ممنون
  من کارشناس ارشد دامپروری هستم و آیلتس ۶ دارم و سالهای سابقه کار با بیمه حدود ۷ سال هستش که در صنعت گاو شیری کار کردم و بعنوان متخصص تغذیه فعالیت کردم و ۳۴ سالمه و متاهل هستم.
  آیا من بعنوان مهندس کشاورزی میتونم با این شرایط به استرالیا مهاجرت کنم؟
  اگر که بله لطفا شرایط و اطلاعات بیشتری رو به من ارائه دهید یا علی
  تشکر از شما بابت زحماتی که برای مهاجرت مهندسان کشاورزی میکشید.

  • ارسال شده در05:03,مارس 17, 2020

   سلام محمد عزیز
   خوشحالیم که پذیرای شما هستیم در سامانه ویزا چک
   شما در نگاه اول شرایط اقدام برای مهاجرت به استرالیا رو دارید. اما با توجه به اینکه مواردی از اطلاعات و شرایط شما که اعلام نکردید را ما نمیدانیم بهتره که از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اقدام به بررسی شرایط خودتون بکنید تا با خیال راحت و بر اساس اطلاعات شما و استانداردهای روز مهاجرت به استرالیا تمام موارد بررسی و امتیازات واقعی شما محاسبه و به شما اعلام بشه. همانطور که میدونید اقدام مهاجرت مشمول هزینه هایی غیرقابل برگشت هست که با انتخاب این سرویس از هزینه های بی مورد و غیرضروری پرهیز میشه.
   امیدوارم جواب سوالاتون رو گرفته باشید. در صورتیکه مایل به مشاوره تلفتنی بودید میتونید از بخش تماس با ما اقدام به تماس بفرمایید.

 • سعید محبی
  پاسخ
  ارسال شده در04:52,مارس 17, 2020

  سلام حاجی
  چه سایت خوبی دارید
  دمتون گرم
  من بررسی صلاحیت گرفتم از سایت شما و جواب اومده که میتونم جاب آفر و اسکیل ورکر رو درخواست بدم.
  من که مهندس کشاورزی گرایش باغبانی هستم و کد پیگیری بررسی صلاحیت دریافت ویزا من ۳۴۸۹۴۲۶ هست حالا بنظرتون من با کدام ویزا برا استرالیا اقدام کنم؟
  فداتون ممنون

  • ارسال شده در05:31,مارس 17, 2020

   سلام آقا سعید
   ممنون از حسن توجه و اعتماد شما
   چشم ارجاع میدم مشاوران تا با شما تماس بگیرند.
   لطفا در صورت تمایل تجارب و نظر خود را از استفاده از خدمات ما ذکر کنید.

 • محمدقوی هیکل
  پاسخ
  ارسال شده در12:04,مارس 18, 2020

  شرایط زندگی برای سکونت فراهم هست یاشخصی بایدتهیه گردد

  • ارسال شده در23:49,مارس 24, 2020

   محمد جان سلام
   بله با ویزاهای کار استرالیا شرایط زندگی برای همه خانواده شما اعم از همسر و فرزند فراهم است. البته در شرایطی میتوانید پدر و مادر خود و همسر را همراه کنید که برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 • حسن فرهمنذ
  پاسخ
  ارسال شده در12:19,مارس 18, 2020

  عرض سلام و خسته نباشید
  بنده کارشناس مکانیزاسیون کشاورزی هستم متاسفانه سابقه بیمه ندارم ایا میتونم از این شرایط استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ارسال شده در23:51,مارس 24, 2020

   سلام آقا حسن سال نو مبارک
   دولت استرالیا برای مهاجرت به استرالیا سابقه بدون بیمه را هم قبول می کند اما باید با فرمت مناسبی تهیه و نگارش شود تا افسر بررسی کننده بتواند قانع شود. برای دریافت نمونه و یا سفارش نگارش سابقه کار استاندارد با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   ممنون

 • ناشناس
  پاسخ
  ارسال شده در12:54,مارس 18, 2020

  سلام وقت بخیر
  ببخشید برای این ویزا محدودیت سنی وجود دارد ؟

  • ارسال شده در23:53,مارس 24, 2020

   سلام دوست عزیز
   همه ویزاهای کار استرالیا برای تبدیل شدن ویزا به اقامت دایم محدودیت ۴۵ ساله سن دارد. اما معافیت هایی برای یک سری از تخصص ها وجود دارد که تا ۵۵ سال امکان دریافت ویزا را فراهم میکند.برای دریافت اطلاعات بیشتر در اینخصوص با ما تماس بگیرید.
   ممنونم

 • مهدی کاریزنوی
  پاسخ
  ارسال شده در13:10,مارس 18, 2020

  سلام ممنون بابت سایت خوبتون
  کارشناس گیاهپزشکی دارم
  پنج سال سابقه کار سم فروشی
  دو سال سابقه کار کلینیک گیاهپزشکی
  ممنون میشم منو راهنمایی کنین واسه اقامت ممنون

  • ارسال شده در23:59,مارس 24, 2020

   سلام مهدی جان
   امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید. درخصوص سوال شما خدمتتون بگم که اطلاعات بیشتری از شما نیاز هست تا بتونیم اطلاعات کامل و دقیقی خدمتتون ارائه بدیم. لطفا از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اطلاعاتتون رو بارگذاری کنید تا بتونیم تحلیل دقیقی از وضعیت شما داشته باشیم.
   ممنون

 • اسماعیل رفیعی
  پاسخ
  ارسال شده در13:49,مارس 18, 2020

  سلام من کارشناس تکثیر وپرورش آبزیان هستم ودارای بیش از سی سال سابقه کار وسن۵۵ سال هستم برای اقامت وکارباید چکار کنم

  • ارسال شده در23:58,مارس 24, 2020

   اسماعیل عزیز سلام
   شما با ویزای ساب کلاس ۴۸۲ می تونید اقدام به دریافت ویزای کار کنید اما با توجه به سن شما نمی تونید این ویزا را به اقامت دائم تبدیل کنید. برای بررسی بهتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
   ممنون

 • حبیب خسروجردی
  پاسخ
  ارسال شده در19:22,مارس 18, 2020

  سلام من کارشناس علوم دامی دارم حدودا۵سال سابقه کار در فارم شیری برابحث تکنسین میشه واسه مهاجرت اقدام کنم ایا

  • ارسال شده در00:00,مارس 25, 2020

   سلام حبیب جان
   وقت خوش
   بله امکان مهاجرت در این تخصص برای شما فراهم است. برای دریافت اطلاعات با مشاوران ما تماس بگیرید.
   ممنون

 • حامد
  پاسخ
  ارسال شده در20:38,مارس 18, 2020

  سلام و عرض ادب من کارشناس ارشد دامپروری هستم با ۱۱ سال سابقه کاری و کارهای اجرایی مستند در زمینه دام.زراعت و باغداری .نمره زبان هنوز ندارم ممنون میشم اکر کمک کنید

  • ارسال شده در23:46,مارس 24, 2020

   سلام حامد عزیز
   امیدوارم سال خوبی داشته باشید
   در نگاه اول امکان دریافت ویزا را دارید اما اطلاعات بیشتری از شما نیاز هست تا بتونیم اطلاعات کامل و دقیقی خدمتتون ارائه بدیم. در هرصورت برای دریافت ویزاهای استرالیا به مدرک زبان احتیاج دارید. لطفا از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اطلاعاتتون رو بارگذاری کنید تا بتونیم تحلیل دقیقی از وضعیت شما داشته باشیم.
   ممنون

 • Taqirajabi
  پاسخ
  ارسال شده در13:20,مارس 19, 2020

  سلام.من حدود ۱۰ سال میشود.تجربه کشاورزی را دارم.ایاراهی وجود دارد بتوانم برم استرالیا.راین زمینه معلومات دهید ممنون میشوم؟

  • ارسال شده در23:45,مارس 24, 2020

   سلام تقی جان
   از اینکه از وبسایت ما استفاده میکنید خوشحالیم و امیدوارم سال خوبی پیش روی شما باشد.
   درخصوص سوال شما خدمتتون بگم که اطلاعات بیشتری از شما نیاز هست تا بتونیم اطلاعات کامل و دقیقی خدمتتون ارائه بدیم. لطفا از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اطلاعاتتون رو بارگذاری کنید تا بتونیم تحلیل دقیقی از وضعیت شما داشته باشیم.
   ممنون

 • ارسال شده در15:02,مارس 24, 2020

  سلام وقت بخیر
  سال نو مبارک باشه
  من کارشناس گیاهپزشکی هستم و ۴ سال سابقه کار دارم و متاهل هستم آیا امکان مهاجرت به استرالیا رو دارم؟
  ممنون از اینکه پاسخ من رو میدین.

  • ارسال شده در23:43,مارس 24, 2020

   سلام زهرا خانم
   سال نو شما هم مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشید
   درخصوص سوال شما خدمتتون بگم که اطلاعات بیشتری از شما نیاز هست تا بتونیم اطلاعات کامل و دقیقی خدمتتون ارائه بدیم. لطفا از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اطلاعاتتون رو بارگذاری کنید تا بتونیم تحلیل دقیقی از وضعیت شما داشته باشیم.
   ممنون

 • خواجوی
  پاسخ
  ارسال شده در15:18,مارس 26, 2020

  سلام . من تخصصم در صنایع غذایی از زیر شاخه های کشاورزی هست . ایا جاب افر هست در این حوزه ؟ سن ۳۱ سابقه ۱۰ سال و زبان ابتدایی

  • ارسال شده در19:53,مارس 27, 2020

   سلام دوست عزیز
   رشته صنایع غذایی در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا با ویزای جاب آفر موجود هست. شرایط اولیه را دارا هستید اما باید بررسی دقیق تری صورت گیرد که می توانید از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اقدام نمایید. حداقل زبان انگلیسی مورد نیاز برای دریافت ویزا استرالیا آیلتس ۵ یا آزمون های مشابه آن است.
   امیدوارم سوالات شما پاسخ داده شده باشد.
   ممنون

 • جمال ظفری
  پاسخ
  ارسال شده در19:16,آوریل 22, 2020

  سلام وقتتون بخیر
  من ۳۵ سالمه و مهندسی علوم صنایع غذایی دارم.۳/۵ سال سابقه کار در فروشگاه های بزرگ مواد پروتئینی رو دارم.میخواستم ببینم آیا شرایط مهاجرت شامل حالم میشود یا خیر؟

 • سعید محمدی
  پاسخ
  ارسال شده در21:51,فوریه 1, 2021

  سلام من ۴۰ ساله هستم . ساکن ایران. مهندس کشاورزی . شاخه زراعت . مدیرعامل شرکت فضای سبز با رتبه ۴ هستم. سابقه کاری چندین ساله در زمینه احداث و نگهداری فضای سبز با شهرداری های مناطق مختلف دارم . داری همسر با مدرک لیسانس و پسر ۹ ساله
  حدود دارایی ۳/۵ میلیارد تومان
  قصد گرفتن اقامت دائم برای خود و خانواده دارم و شغل مناسب در رشته تحصیلی
  نیاز به راهنمایی دارم

 • مهدی زاده
  پاسخ
  ارسال شده در11:33,مارس 4, 2021

  سلام وقت بخیر. من کارشناسی ارشد دامپروری با گرایش فیزیولوژی دام دارم.سابقه کار ندارم ولی کار پرورش (طیور-بلدرچین)توی دانشگاه انجام دادم .فارغ التحصیل دانشگاه گیلان در دوره روزانه هستم . متاهلم و یک فرزند زیر۳ سال دارم.
  با این شرایط میشه ویزا گرفت.
  راستی استعداد درخشان بودن در مقطع کارشناسی مدنظر هست ؟ چاپ مقاله در مجله کشاورزی چطور؟ اینا امتیاز محسوب میشن؟
  ممنون میشم جواب بدین.

 • مظفر
  پاسخ
  ارسال شده در14:45,آوریل 4, 2021

  سلام مظفر هستم
  من فوق لیسانس مکانیک ماشین آلات کشاورزی دارم از دانشگاه دولتی و با سابقه کار ۱۰ سال مرتبط با رشته و ۳۷ سال سن و PTE 60. می خواهم بدونم که برای اخذ JOB OFFER شما چطور میتونید به من کمک کنید.

 • حامد صحرایی
  پاسخ
  ارسال شده در03:11,آوریل 8, 2021

  سلام
  وقت بخیر
  بنده ۳۰ سالمه کارشناسی تولیدات گیاهی و ارشد مکانیزاسیون کشاورزی از دانشگاه تبریز رو دارم
  سطح زبانم عالیه اما هنوز اقدام نکردم واسه مدرک
  جدای از مدارک تحصیلی دانشگاهی آیا مدارکی که از موسسه های برگزارکننده دوره های مرتبط با کشاورزی صادر میشه اونجا اعتبار داره یا خیر؟
  خلاصه اینکه چقدر شانس گرفتن ویزا رو برای استرالیا دارم؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ