مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

 

شیوه های گوناگونی برای مهاجرت به استرالیا و اقامت در استرالیا وجود دارد، اما با توجه به تعداد روزافزون مهاجران در این کشور، شرایط کمی سخت‌گیرانه‌تر شده است. بااین‌حال هنوز هم برای افرادی که واجد شرایط هستند، امکاناتی وجود دارد که می‌توانند با فراهم کردن یک سری الزامات به‌راحتی به استرالیا مهاجرت کنند. ما در سامانه ویزا چک به معرفی انواع روش های مهاجرت به استرالیا می پردازیم. برای دستیابی به اطلاعات بیشتر به وبلاگ ما مراجعه فرمایید.

مهم ترین امر ما در رابطه با مهاجرت به استرالیا این است که سامانه ویزا چک ساده ترین و بهترین راه را برای شما باتوجه به تخصص و رده ی شغلی مورد نیاز استرالیا به شما معرفی می کند. برای دستیابی به بهترین روش دریافت ویزا که مناسب شماست می توانید از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اقدام به ثبت نام نمایید و تا ۵۵ صفحه گزارش از بررسی پرونده خود دریافت کنید. در این فایل راهنما بهترین شرایط مهاجرت به استرالیا برای شما شرح داده می شود. پس از آن می توانید از بخش جستجوی جاب آفر ثبت نام کرده و  برای شما کارفرمای مناسب در استرالیا جستجو می شود .

 

خدمات سامانه ویزا چک برای مهاجرت به استرالیا

بررسی صلاحیت اخذ ویزای استرالیا

محاسبه امتیازبندی مهاجرت به استرالیا

محاسبه حقوق و بیمه

ثبت نام اخذ جاب آفر

تهیه رزومه استاندارد استرالیا

معرفی کارفرما به متقاضی

مهاجرت به استرالیا

امروزه خیلی از افراد مایل به اخذ اقامت کار کشورهای توسعه یافته هستند اما به دلیل عدم وجود منابع اطلاع رسانی جامع و قابل اطمینان نمی توانند به درستی از نحوه ی فرآیند اخذ ویزا و روش های متنوع آن گاهی یابند. تیم ونداد آتیه پردازان جاویدان پارس پس از بررسی های بعمل آورده از تحلیل و داده کاوی سیستم های بزرگ فناوری محور (Google , Alexa , Mooz , Keyword Planer) و بررسی و نیاز سنجی کاربران جستجو کننده مطالب و کلید واژه های اقامت استرالیا و کلمات وابسته به این مهم دست یافته که نیازهای جامعه هدف فراتر از مباحث و مطالب موجود در صفحات اینترنتی فارسی زبان بوده و اطلاعات موجود عمدتا با علایق شخصی و تبلیغاتی همراه است بنابراین سامانه ویزا چک را طراحی و این سامانه را در اختیار کاربران فارسی زبان عزیز قرار داده. و امید آن داریم با هدف دستیابی آسان اطلاعات و معرفی روشهای قانونی اخذ اقامت استرالیا سهمی در افزایش اشتغال هر چه بیشتر متخصصین عزیز ایرانی داشته باشیم.

ما متعهد به تحقیق در مورد آخرین اطلاعات در زمینه اخذ ویزای کار استرالیا از میان روش های حال حاضر و ارائه بروزترین استانداردهای اداره مهاجرت استرالیا برای به حداقل رساندن هزینه ها و زمان صدور ویزا برای متقاضیان عزیز هستیم و به آن افتخار میکنیم.

 خدمات این سامانه عبارتند از:

⦁ بررسی صلاحیت متقاضیان جهت کمک به تصمیم گیری در اخذ بهترین ویزای کار استرالیا

⦁ ثبت اطلاعات متقاضی و جستجو از بانک اطلاعات نیروی مورد نیاز استرالیا 

⦁ محاسبه دقیق حقوق و دستمزد بر اساس سن، تخصص، سابقه کار و شهر مورد درخواست در استرالیا

که این خدمات با سامانه ویزا چک بر اساس اطلاعات اعلامی از سوی متقاضی به صورت کیس به کیس بررسی می شود.  

ویزا چک
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ