مشاغل پردرآمد در استرالیا بخش اول

مشاغل با بیشترین حقوق در استرالیا

مشاغل پردرآمد در استرالیا بخش اول

 

برای بسیاری از مردم، نقل‌مکان به استرالیا بیانگر تمایل به سبک زندگی شاد و بی خیال است. بعد از آن، آب و هوا خوب است، آبجو سرد است، و کشوری نسبتا امن است. با این حال، همه‌ ی دلایل برای مهاجرت به استرالیا مربوط به سواحل و باربیکیو نیست. استرالیا همچنین تعداد زیادی شغل با حقوق خوب در صنایع مختلف ارایه می‌کند. و این مورد استرالیا را تبدیل به یک انتخاب عاقلانه برای مهاجرت می کند. برای اثبات این موضوع- و دادن ایده به شما در مورد اینکه آیا استرالیا از نظر مالی بهتر است یا نه – اطلاعات اخیر را از Indeed و PayScale دریافت کردیم. و در نتیجه ۱۰ مورد از مشاغل پردرآمد در استرالیا برای سال ۲۰۱۹ را به اطلاع شما می رسانیم.

 

 

۱. معمار سیستم‌های IT

 

متوسط حقوق: ۱۳۹،۶۹۰ دلار استرالیا (۷۷،۶۶۰ پوند / ۹۸،۷۳۰ دلار امریکا)

 

جای تعجب ندارد که بیش‌ترین درآمد متوسط در استرالیا متعلق به یک شغل در زمینه ی فن‌آوری اطلاعات است. معمار سیستم IT در حال حاضر در صدر لیست مشاغل پردرآمد در استرالیا قرار دارد. معماران سیستم‌ها مسئول طراحی، ساخت و آزمایش کل زیرساخت به نمایندگی از هر سازمانی هستند که دارای یک شبکه داخلی است. بسیاری از این پروژه‌ها بسیار پیچیده و حساس هستند. و خواستار سطوح بالایی از دانش و تجربه از سمت کسانی هستند که مسئول ایجاد آن‌ها هستند. با توجه به مقدار زیادی از تخصص فنی که معماران سیستم های IT آن را در اختیار دارند. آن‌ها می‌توانند حقوق بالایی را از کارفرمایان دریافت کنند. با این حال، آن‌ها باید در زمینه خود متخصص باشند.

و دارای سابقه تحصیلی قوی، یک ثروت تجربه و تعدادی از مدرک های مرتبط در این صنعت باشند.

 

 

۲. مدیر مهندسی

 

متوسط حقوق: ۱۳۲۳۵۰ دلار استرالیا (۷۳،۵۹۰ پوند / ۹۳،۵۴۰ دلار امریکا)

 

دومین مورد در لیست مشاغل پردرآمد در استرالیا متعلق به مدیر مهندسی است. اگر چه میزان حقوق شما بستگی به این خواهد داشت که در کدام رشته مهندسی کار می‌کنید. به هر حال، در استرالیا مدیران مهندسی قطعا انتظار دارند که برای تلاش‌هایشان پاداش خوبی دریافت کنند. به عنوان مثال، یک زمینه سودمند به طور ویژه، زمینه نفت، گاز و انرژی است. در حالی که مهندسان شیمی و مهندسین معدن در جایگاه های بعدی در این لیست قرار دارند. مهندسان پیش از کسب تجربه در این زمینه، در دانشگاه در تخصص مورد علاقه ی خود تحصیل می‌کنند. از طریق مطالعه بیشتر (یا در دانشگاه یا از طریق کارفرمای خود)، آن‌ها می‌توانند یک پورتفولیوی مدیریتی و صلاحیت‌های نظارتی را در راه رسیدن به جایگاه بالا در حرفه ی خود ایجاد کنند. در ضمن، بسیاری از مهندسین مهارت‌ها و مدرک های تجاری یا اقتصادی را به دست می‌آورند. و به این ترتیب نقش‌های اجرایی یا دولتی را به عنوان کارشناس موضوعی یا سیاست گذاران (یا هر دو) در زمینه مربوطه خود به دست می‌آورند.

 

 

۳. مدیر IT

 

متوسط حقوق: ۱۲۵۶۶۰ دلار (۶۹،۸۷۰ پوند / ۸۸،۸۱۰ دلار)

 

با وجود فن‌آوری هایی که سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا به شیوه هایی که قبلا وجود نداشت توسعه پیدا کنند و فعالیت کنند، ارزش زیادی برای متخصصان IT وجود دارد. متخصصینی که می‌توانند شکاف بین تخصص فنی و توسعه کسب‌وکار را از بین ببرند. برای بیان ساده، مدیران پروژه ای که می‌توانند نیازهای یک سازمان را درک کنند. و نحوه حل این مسائل توس تکنولوژی را شناسایی کنند (و برعکس)، می‌توانند انتظار داشته باشند که مهارت‌های آن‌ها به شدت مورد تقاضا باشند. برای اینکه یک مدیر IT باشید، به یک سابقه آموزشی قوی در فن‌آوری اطلاعات و محاسبات، و همچنین آگاهی از نحوه کار کسب‌ و کارهای مختلف نیاز دارید (این کار را می توان با کسب یک مدرک فوق‌لیسانس و یا یک مدرک پیوسته به دست آورد). یک مدرک مدیریت پروژه معتبر و شناخته‌شده نیز یک مزیت بزرگ محسوب می شود. همان طور که در تجربه صنعت کارفرمای شما نیز مزیت بزرگی خواهد بود.

 

 

۴. معمار امنیت IT

 

متوسط حقوق: ۱۲۴،۱۹۰ دلار استرالیا (۶۹،۰۶۰ پوند / ۸۷،۷۷۰ دلار امریکا)

 

با تمام داده‌های ذکر شده و زیرساخت مذکور که در حوزه ی دیجیتال ذخیره و نگهداری می‌شوند. حفظ امنیت آن و حفاظت از آن در برابر مهاجمان مخرب یک اولویت بزرگ برای سازمان‌ها محسوب می‌شود. متخصصان امنیت سایبری- چه به طور مستقیم استخدام شده باشند و چه در قالب مشاور – که بتوانند چنین سیستم‌هایی بسازند و به طور مداوم در به روزرسانی این سیستم‌ها کمک کنند، ارزش زیادی دارند. به ویژه زمانی که در چنین حوزه ی مبهمی در حوزه آنلاین فعالیت می‌کنند. اگرچه چندین نقش فرعی در زمینه ی امنیت سایبری وجود دارد (مانند هک کردن اخلاقی، امنیت قانونی و امنیت اطلاعات). اغلب معماران امنیتی پس‌ زمینه‌ای از فن‌آوری اطلاعات یا محاسبات دارند. آنها همچنین درک قوی (و در حال پیشرفتی) از نحوه عملکرد مجرمان سایبری دارند. کسب گواهی‌نامه‌های شناخته شده در صنعت نیز می‌تواند به تضمین نقش شما کمک کند.

 

 

۵. مدیر تجزیه و تحلیل

 

میانگین حقوق: ۱۱۸۸۲۰ دلار استرالیا (۶۶،۰۷۰ / ۸۳،۹۸۰ دلار امریکا)

 

همان طور که قبلا هم در این لیست نشان داده شده است، داده‌ – یا توانایی دستکاری و مدیریت آن – یک مهارت بسیار موثر و پر طرفدار است. به هر حال، برای سازمان‌هایی که حجم عظیمی از داده‌ها تولید می‌کنند، به احتمال زیاد تیم‌ها و دانشمندان زیادی در تلاش برای پردازش همه چیز وجود دارند. جای تعجب ندارد که یک مدیر تجزیه و تحلیل نیاز است تا کل تیم راه رهبری و راهنمایی کند.

کسب و کارها یا نهادهایی وجود دارد که به شدت بر آنچه که داده‌های آن‌ها به آن‌ها می‌گویند متکی هستند. در این نهادها، سمت مدیر تحلیل گر به معنی مسئولیت‌های بزرگ است. و این مسئولیت بزرگ به معنی یک حقوق بزرگ نیز هست. بسیاری از مدیران تجزیه و تحلیل به عنوان تحلیلگر و یا دانشمندان داده شروع به کار می‌کنند. و سپس مهارت‌های فنی خود را با تجربه و توانایی‌های مدیریت مرتبط ترکیب می‌کنند تا بتوانند راه خود را به سمت مدیر تجزیه و تحلیل پیدا کنند.

 

ادامه ی این لیست را می توانید در مقاله ی مشاغل پردرآمد در استرالیا-بخش دوم بخوانید. در وبلاگ ما می توانید مقالات دیگری در مورد زندگی در استرالیا، زندگی در سیدنی و … بخوانید. ما به روز ترین و مفیدترین مطالب را با موضوع مهاجرت به استرالیا و زندگی در این کشور بی نظیر برای شما فراهم می کنیم. برای دسترسی به مقالات بیشتر همراه ما باشید.

 

اقامت در استرالیا می تواند فرصتی بسیار هیجان انگیز و عالی برای شما باشد. زندگی در این کشور زیبا و فوق العاده چندان هم دور از تصور نیست. اگر علاقمند به مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار استرالیا و اخذ حاب آفر استرالیا هستید، سامانه ویزا چک راهنمای شما در این مسیر خواهد بود. شما می توانید مشاوره های لازم برای اقامت در استرالیا و ویزای کار استرالیا را از گروه ویزا چک بگیرید. 

 

در سامانه ی ویزا چک تلاش ما بر این است که هر آنچه پیش از اقدام به مهاجرت به استرالیا باید بدانید، را در اختیار شما قرار دهیم. امید ما این است که این اطلاعات راه گشای مهاجرت به استرالیا برای شما باشند. در وبلاگ ما می توانید مطالب بیشتری در مورد استرالیا، ویزای کار استرالیا، جاب آفر استرالیا، و در کل مهاجرت به استرالیا بخوانید.

 

پیوندهای مفید: 

 

اداره مهاجرت استرالیا

سازمان وکلای استرالیا (MARA)

درک مالیات‌های استرالیا

نیما رجبی

من نیما رجبی هستم مقالات و مطالب کاربردی و جدید در خصوص روش های مهاجرت و زندگی در استرالیا را از منابع معتبر خارجی برای شما به اشتراک می گذارم.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ