قوانین و مقررات سامانه ویزا چک برای مهاجرت به استرالیا

به نام خدا

متن توافقنامه (قوانین و مقررات) سامانه ویزا چک

تعاریف، قوانین استفاده از خدمات سایت و حریم خصوصی

تعاریف

مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که از وبسایت سامانه ویزا چک بازدید کند. و اقدام به مطالعه مطالب یا درج اطلاعات خود که در بخش های خدماتی از خدمات سامانه ویزا چک استفاده میکند.

محتوا:

ویزا چک نهایت دقت و تلاش خود در راستای تمامی خدمات و سرویسهای مربوط به معرفی ویزاهای استرالیا با هدف ایجاد امنیت و آرامش برای آنها که نتیجه بررسی سخنرانیها و فرمایشات مقام معظم رهبری میباشد را ارائه میکند. امید است با تمرکز بر روی این قشر از جامعه که از نیروی انسانی و همچنین به عنوان سازنده خانواده و خانواده که به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی جامعه می باشد، جامعه را به سمت سعادت و تعالی سوق دهد.

خدمات سامانه ویزا چک شامل چند مورد از مهمترین نیازمندیهای متقاضیان میباشد که به قرار زیر است:

  • اعزام نیروی کار به خارج از کشور با مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

انجام خدمات مشاوره شغلی و کاریابی خارجی با مجوز رسمی. برای بررسی مجوز فعالیت سامانه ویزا چک به این صفحه مراجعه نمایید.

  • بررسی صلاحیت متقاضیان جهت کمک به تصمیم گیری در اخذ بهترین ویزای کار استرالیا

عدم اطلاعات کافی متقاضیان در انتخاب بهترین روش اخذ ویزا از دغدغه های همیشگی کاربران بوده و با توجه به نبود اطلاعات جامعی از قوانین مهاجرتی استرالیا به زبان فارسی و تفاوت در مشخصات متقاضیان، سامانه ویزا چک با بررسی دقیق متقاضی بر اساس آخرین استاندارهای اداره مهاجرت استرالیا کمک به تصمیم گیری در انتخاب بهترین روش اخذ ویزای کار نموده است و تمام جزییات ویزای مناسب هر متقاضی را به وی ارسال نموده و پس از آن در صورت نیاز با معرفی بهترین وکیل مهاجرتی بر اساس وضعیت متقاضی به وی ادامه راه میدهد. برای استفاده از این خدمت به آدرس این لینک مراجعه نمایید. 

  • ثبت اطلاعات متقاضی و جستجو از بانک اطلاعات نیروی مورد نیاز استرالیا و معرفی کارفرما به وی

با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل که میتوانید برای آشنایی کامل به صفحه ویزای جاب آفر مراجعه نمایید،متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند میتوانند با دریافت معرفی نامه از کارفرمای استرالیایی و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا یا قرارداد با وکیل مهاجرتی، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. از اینرو سامانه ویزا چک با طراحی و تولید نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را انتخاب نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال می نماید و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام می نماید. نرم افزار جستجو را بر اساس شغل، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم میکند و هر یک ساعت یکبار به مدت ۳۰ روز جستجو در دستور کار سامانه است و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرمای پیشنهادی، متقاضی میتواند نسبت به تمدید و ادامه جستجو اقدام نمایید.

  • محاسبه دقیق حقوق و دستمزد بر اساس سن، تخصص، سابقه کار و شهر مورد درخواست در استرالیا

مهاجرت از جمله تصمیماتی است که نیاز به تحقیق ویژه و اساسی دارد که از اصلی ترین اهداف این تحقیق انتخاب کشور مقصد، نوع شغل، شهر محل زندگی و کار، آب و هوا، فرهنگ، اقتصاد و دیگر پارامترهای مهم می باشد. یکی از بزرگترین دغده های مهاجرت، هزینه های زندگی و درآمد است که باید به طور دقیق و منطقی در این خصوص تحقیق شود. سامانه ویزا چک با آیتم محاسبه حقوق و مزایا با استناد به قوانین کار دولت استرالیا این مشکل را مرتفع کرده و این خدمت بر اساس اطلاعات اعلامی از سوی متقاضی به صورت کیس به کیس بررسی و مواردی از جمله حقوق و مزایا، پاداش، حق ماموریت، پوشش بیمه، مالیات و… بر اساس نوع شغل، تخصص، سابقه کار و شهر مورد نظر متقاضی محاسبه و به وی اعلام میگردد. در این خدمت محاسبه حقوق و مزایا برای سه شهر پیشنهادی متقاضی انجام می شود و پس از گذشت چند روز توسط ایمیل به وی اطلاع رسانی میگردد.

تولید رزومه اختصاصی

تهیه و تولید رزومه انگلیسی متقاضی و ارسال به شرکت های تولید کننده رزومه در استرالیا برای مرتفع کردن نیازهای رزومه استاندارد و مورد تایید اداره مهاجرت و کارفرمایان استرالیایی.

عضویت:

کاربران پس از قبول قوانین مربوط به سایت و استفاده از خدمات آن می توانند از مطالب و خدمات سامانه بهره مند شوند.

قوانین و مقررات:

قوانین عمومی:

فعالیت کاربران که به هر شکلی، شامل موارد زیر باشند در وب سایت مجاز نمی باشد:

مغایر با قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران و خلاف عرف جامعه باشد.

نقض حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی و توهین به هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب رسوم، قومیت ها، لهجه ها و گویش های مختلف.

املا و جمله بندی نادرست.

شبکه های هرمی و فعالیت های غیرقانونی وغیر مجاز اقتصادی و بازاریابی شبکه ایی و مشابه آن.

سامانه ویزا چک تضمینی ارائه نمی‌نماید که داده‌هایی که از این سایت دانلود می‌شود، فاقد ویروس یا داده‌های مخرب ‌باشد.

قوانین استفاده از خدمات:

تنها اشخاص حقیقی،حق عضویت در سامانه ویزا چک را دارند. کاربر بایستی اطلاعات کاربری خود را حفظ نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده ی شخص کاربر است. 

قوانین مربوط به محتوا:

هرگونه استفاده از محتوا تنها با اجازه سامانه ویزا چک امکان پذیر می باشد و در صورت اجازه ارائه محتویات ،ذکر منبع ان الزامی است و در رابطه با صحت و موضوع هرگونه محتوایی که کاربران ایجاد کرده و به اشتراک میگذراند،هیچگونه مسئولیتی ندارد و از تمامی محتواهایی که از کاربر دریافت نموده است و در اختیار دارد ، تنها در راستای ارائه پیشنهاد و خدمات بهتر به کاربر،استفاده می نماید.

کشف، پیاده سازی، مهندسی معکوس و یا هر اقدام دیگری برای استخراج هر نوع کد،ایده و یا الگوریتم از هربخشی از سامانه ویزا چک ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد و مسئولیت نحوه دسترسی و استفاده از محتوای به عهده ی کاربر است.

قوانین مربوط به مشاهده و استفاده از محتوا:

افشا یا انتشار اطلاعات کاربران دیگر و یا استفاده از اطلاعات آنها برای اهداف مذهبی، تجاری ،فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و ….استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در کسب و کار ،درج بی مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان.

ثبت هرنوع آگهی و خبرپراکنی مذهبی، سیاسی،اجتماعی و فرهنگی که جنبه تجاری نداشته باشد.

قوانین مربوط به امکانات ارتباطی بین کاربران:

سامانه ویزا چک برخی از امکانات ارتباطی از قبیل چت را با هدف کاهش مزاحمت ها ،بازدهی در انجام بیشتر ارتباط آسان و امن تر به کاربران خود ارائه می کند. صحبت های کاربران صرفا باید مربوط به مطالب خاص و در خصوص ارائه و یا دریافت خدمات مورد اشاره باشد و استفاده از آن بابت مقاصد دیگر از جمله ارتباطات خصوصی مجاز نیست. 

قوانین مربوط به استرداد وجه:

به دلیل محدودیت های ناشی از قوانین یا شرایط سایت، پس از خرید خدمات امکان عودت وجه واریزی وجود ندارد. کلیه وجوه واریزی خرید خدمات که قابل بررسی خدمت مورد نظر برای مشتری از طرف سامانه وجود نداشته باشد نهایتا طی ۷ روز کاری به متقاضی مسترد خواهد شد. خرید خدمات رزومه اختصاصی و جستجوی جاب آفر به منزله تضمین در یافتن و اخذ جاب آفر نمی باشد.

قوانین مربوط به درج نظردر بخش نظرات کاربران:

نوشتن نظرات با زبان فارسی . 

انتخاب عنوان های مناسب. 

اظهار نظر درمورد معایب و مزایای کسب و کارها ،ویدئوها و … بلامانع است اما مبالغه و بزرگنمایی خلاف قوانین و مقررات می باشد.

از نوشتن مطالب غیر ضروری تا حد امکان خودداری کنید.

سوالات و درخواست های شخصی خود را در بخش تماس با ما و سوالات در خصوص مطالب سایت در زیر مطالب مطرح کنید.

کاربران ارسال کننده نظر موظفند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگران خودداری کنند.

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینکهای موجود در آن، نباید لینک سایتهای دیگر را در نظرات خود ثبت کنیم و تا جای ممکن از قرار دادن هرگونه لینک، درج ایمیل یا نام کاربری شبکه های اجتماعی در قسمت نظرات خودداری کنید.

تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با خدمت مورد نظر باشند؛ لذا بحثهای متفرقه و غیرمرتبط با خدمت را مطرح نکنید.

کاربران میتوانند نقد خود به هر بخش را در قسمت مربوطه اعلام کنند؛ لذا هیچگونه نقدی را درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسند.

از درج مسایلی که از آن اطمینان ندارید شامل شایعات یا اطلاعات دیگر درباره محتوای سایت خودداری فرمایید.

بهتر است مطالبی را در بخش نظرت ثبت کنید که برای بازدید کنندگان مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی و غیر ضروری و همچنین جملاتی که از ادبیات محاوره ای استفاده می شود خودداری فرمایید.

قوانین قوه ی قهریه:

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل ذیل است گرچه محدود به آنها نیست:

تعطیلات رسمی، آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیر قابل پیشبینی.

حریم خصوصی

سیاستهای رعایت حریم خصوصی:

کاربران با ثبت اطلاعات خود در وب سایت اجازه انتشار اطلاعات خود را بدون محدودیت به سایت (که تنها دارنده اطلاعات جمع آوری شده است) میدهد و اطلاعاتی مانند ایمیل و نام شخص وارد کننده و امثال آن اطلاعات محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش، فروش، اجاره، اشتراک یا هر استفاده غیر مرتبط با فعالیت شرکت، قرار نخواهد گرفت ، ولی چنانچه این اطلاعات در جایی خارج از محل تعیین شده از جمله توضیحات و نظرات ثبت شوند محرمانه نخواهند بود.

اطلاعات شخصی و مالی کاربر در سایت محرمانه تلقی می‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است.

مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است.

سایت کوکی های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وب سایت روی کامپیوتر شما نصب میکند که این کوکیها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن شما نخواهد شد و مهمترین استفاده این کوکی ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب با آنان خواهد بود. شما میتوانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که کوکی ها را نپذیرد اما این کار باعث میشود استفاده شما از سایت با محدودیتهایی مواجه شود.

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری از کوکی ها بدست آورید میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.allaboutcookies.org

ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد.بنابراین سایت مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود سایت تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید.  سامانه ویزا چک خود را موظف به احترام به اطلاعات و حریم شخصی می‌داند و تمامی اطلاعات گردآوری شده با توجه به قانون حمایت از حریم شخصی”Protection of Privacy Act“حفظ می‌شود. لینک های متصل به دیگر صفحات این وب سایت بدون درخواست کتبی قبلی ممنوع می باشند.

نوشتار سلب مسئولیت (Disclaimer):

اطلاعات موجود در سامانه ویزا چک مانند: متن، فیلم،عکس و غیره صرفاٌ جهت اطلاع رسانی می‌باشد و نباید به عنوان مشاوره و یا راهنمایی حقوقی در نظر گرفته شود. هرچند ما با تمام تلاش درصدد ارائه اطلاعات کامل و برگرفته از منابع معتبر همانند اداره مهاجرت استرالیا، سازمان MARA، سازمان های ارزیاب کننده مرتبط با دولت استرالیا و دیگر منابع معتبر می‌باشیم، ولی هیچ تضمینی در بروز بودن، صحیح بودن و یا کامل بودن این اطلاعات وجود ندارد. این اطلاعات به منزله مشاوره و اطلاعات حقوقی نمی‌باشند و شماهم نباید چنین برداشتی داشته باشید.

ممکن است بعضی از لینک ها در این وبسایت به وبسایت دیگری متصل باشند که توسط فرد یا سازمان دیگری تنظیم و کنترل می‌شوند، سامانه ویزا چک این لینک ها را جهت رفاه حال شما قرار داده اند و هیچ مسئولیتی نسبت به مالکان آنها و یا محتویات آن ندارند.

حقوق مالکیت فکری :

تمام محتویات وب سایت از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه و… متعلق به سایت ویزا چک می‌باشد و همچنین هیچ یک از محتویات سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی‌باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای شرکت محفوظ می‌دارد.

نمایندگی:

وبسایت ویزا چک در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی شرکت پردازش می‌شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت حق پیگرد قانونی برای دفتر مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی خارجی ویزا چک ایرانیان محفوظ میباشد.

اداره مهاجرت استرالیا

پیام در واتساپ