سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

ویزای کار استرالیا

سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

هنگام درخواست ویزای TSS 482 برای مهاجرت به استرالیا، شما باید نشان دهید که سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا را فراهم می کنید. می توانید انگلیسی صحبت کنید، نوشتن و درک مناسبی از زبان انگلیسی به منظور رعایت الزامات اداره مهاجرت استرالیا را دارید. این نشان می دهد که شما می توانید به راحتی با جامعه و اشتغال منتصبتان ارتباط برقرار کنید. سامانه ویزا چک اقدام به آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی و برگزاری کلاس های تضمینی زبان IELTS  در شهر شیراز و به صورت حضوری نموده است ، در صورت تمایل شما می توانید با کارشناسان سامانه ویزا چک تماس برقرار کنید و نسبت به تعیین سطح زبان انگلیسی و ثبت نام کلاس زبان تضمینی بصورت خصوصی و عمومی در شهر شیراز اقدام نمایید. کلاس های برپا شده توسط سامانه ویزا چک با همکاری آموزشگاه زبان شهر شیراز بوده و بصورت تضمینی دریافت نمره آیلتس ۶ می باشد. دوره فوق ۱۰۸ جلسه می باشد و بصورت ۳ جلسه دو ساعته در هفته برگزار می شود.

 چه کسی برای مهاجرت به استرالیا نیاز به انگلیسی دارد؟

 فردی که برای ویزا TSS 482 استرالیا درخواست می کند، باید شرایط  مدرک زبان انگلیسی را برآورده کند، مگر اینکه معاف از آن باشد.  هر کس دیگری که همراه شخص اصلی در ویزا باشد، به عنوان مثال خانواده یا پارتنر نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارد.

 چه کسی از گرفتن آزمون زبان انگلیسی معاف است؟

 در صورت احراز هر یک از موارد زیر نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نیست:

 شما دارای پاسپورت از کانادا، نیوزیلند، ایرلند، انگلستان یا ایالات متحده آمریکا باشید.

 شما در سطح دبیرستان و بالاتر تحصیل کرده باشید که تمام کلاس ها به زبان انگلیسی برگزار شده باشد.  این حداقل باید پنج سال باشد. بنابراین باید مدارک، گواهینامه ها و نامه رسمی خود را از مکان تحصیلی ارائه دهید.

 شغل انتخاب شده شما در ماموریت دیپلماتیک یا کنسولی کشور دیگری در استرالیا باشد.

 شما به استرالیا میروید تا برای یک شرکت خارجی که قبلا کارمند آن بودید کار کنید. در این موقعیت باید درآمد حداقل ۹۶۴۰۰ دلار استرالیا در سال داشته باشد.

 اگر شما هیچ یک از معیارهای فوق را برآورده نکنید، باید آزمون انگلیسی را انجام دهید. شما می توانید یکی از آزمون های زیر را برای سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا انجام دهید:

 IELTS

 OET (فقط برای متخصصین بهداشت)

 TOEFL iBT

 PTE

CAE

چه نمره ای از زبان انگلیسی برای مهاجرت به استرالیا باید دریافت کنیم؟

بسته به نوع ویزای اقدامی برای شما سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا متفاوت است، شما در ویزای ۴۸۲ استرالیا به دو روش کوتاه مدت و متوسط مدت می توانید اقدام کنید که هر کدام سطح متفاوتی از زبان انگلیسی را میطلبد. ویزای ۴۸۲ استرالیا از ویزای های جاب آفر استرالیاست که یک کارفرما در استرالیا باید اسپانسر جذب شما شود. برای آشنایی بیشتر جهت چگونگی اخذ جاب آفر استرالیا به این صفحه مراجعه فرمایید.

 جدول زیر نشان می دهد حداقل امتیاز مورد نیاز برای هر یک از پنج آزمون چقدر است:

حداقل نمره زبان ویزای ۴۸۲ استرالیا در روش کوتاه مدت

CAE

OET

PTE

TOEFL iBT

IELTS

۱۴۷

b

۳۰

۳

۴٫۵

شنیدن

۱۴۷

b

۳۰

۳

۴٫۵

خواندن

۱۴۷

b

۳۰

۱۲

۴٫۵

صحبت کردن

۱۴۷

b

۳۰

۱۲

۴٫۵

نوشتن

۱۵۴

n\a

۳۶

۳۵

۵٫۰

مجموع

حداقل نمره زبان ویزای ۴۸۲ استرالیا در روش متوسط مدت

CAE

OET

PTE

TOEFL iBT

IELTS

۱۵۴

b

۳۶

۴

۵٫۰

شنیدن

۱۵۴

b

۳۶

۴

۵٫۰

خواندن

۱۵۴

b

۳۶

۱۴

۵٫۰

صحبت کردن

۱۵۴

b

۳۶

۱۴

۵٫۰

نوشتن

۱۵۴

n\a

۳۶

۳۵

۵٫۰

مجموع

چه مدت مدرک زبان برای مهاجرت به استرالیا قابل اعتبار است؟

 مدرک زبان شما به مدت سه سال معتبر خواهد بود.

 هزینه آزمون انگلیسی چقدر است؟

هزینه ها در کشورهای مختلف متفاوت است. برای اطلاع باید از سازمان های برگزار کننده آزمون مورد نظر، استعلام کنید.

اگر  قبلا یک ویزا استرالیا داشته ایم باید مجددا آزمون زبان بدهیم؟

 اگر شما قبلا در استرالیا بوده اید و ویزای دیگری داشته یا دارید باید مجددا سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا را ارائه دهید (اگر هیچ یک از معافیت ها را برآورده نکنید) مگر اینکه آزمون قبلی شما هنوز معتبر باشد. اگر در حال حاضر در استرالیا با ویزای  TSS  ۴۸۲ هستید و می خواهید ویزای خود را به کارفرمای دیگر انتقال دهید، نیازی به انجام آزمایش دیگری ندارید. ممکن است فقط لازم باشد مدرک خود را نشان دهید.

خلاصه

استرالیا یک کشور انگلیسی زبان است، بنابراین ارائه سطح زبان انگلیسی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا یکی از نیازهای اصلی ویزای TSS 482 است.شما نمیتوانید از ارائه مدرک زبان انگلیسی اجتناب کنید مگر اینکه یکی از معیارهای معافیت را داشته باشید. بسته به سطح زبان انگلیسی شما ممکن است مفید باشد تا کلاس های اضافی را قبل از آزمون تان بروید یا خودتان مطالعه کنید. قبل از اینکه اقدام به انجام آزمون زبان انگلیسی کنید تعیین سطح خود را انجام دهید. مکان آزمون های مختلف را بررسی کنید، تعدادی از آزمون های زبان انگلیسی مورد قبول اداره مهاجرت استرالیا در ایران برگزار نمی گردند. اکثرا پنج آزمون مورد قبول یاد شده دارای دفاتر برگزاری آزمون در سراسر جهان هستند، اما زمان انتظار برگزاری آزمون و اعلام نتیجه ممکن است متفاوت باشد. با توجه به اینکه دفتر سامانه ویزا چک در شهر شیراز می باشد، ما دوره آمادگی آزمون آیلتس را در شهر شیراز برگزار میکنیم. این دوره برای دریافت تضمینی آیلتس نمره ۶ در هر مهارت طراحی شده و بصورت خصوصی و عمومی برگزار میگردد. سامانه ویزا چک با تعدادی از آزموشگاه های زبان طرف قرارداد برگزاری این دوره می باشد. و امید آن داریم در این مهم نقش بسزایی داشته باشیم. در صورت تمایل برای تعیین سطح و ثبت نام به این صفحه مراجعه نمایید.

ویزا چک
4 دیدگاه ها
 • سید محمد موسوی
  پاسخ
  ارسال شده در03:00,ژوئن 30, 2019

  سلام
  چندتا سوال دارم
  هزینه کلاس چنده؟
  چرا فقط شیراز برگزار میکنید؟
  برای مهاجرت به استرالیا فقط برای شیرازی ها اقدام میکنید؟
  کلاس از چه سطحی برگزار میشه؟
  و سوال آخر تضمینی یعنی چی؟

  البته که ممنونم بابت مطالب خوبتون
  یاعلی

  • ارسال شده در03:18,ژوئن 30, 2019

   سلام آقا سید
   ممنون از ارتباطتون با سامانه ویزا چک و خوشحالیم مطالب برای شما مفید بوده.

   هزینه کلاس بصورت عمومی ۲٫۳ میلیون برای کل دوره و تعداد نهایتا ۱۵ نفر و خصوصی هر جلسه ۱۲۰ هزار تومان هر جلسه و تعداد نفرات نهایتا ۳ نفر.
   دلیل اینکه فقط شیراز برگزار میشه اینه که دفتر سامانه ویزا چک شیراز هست و با تعدادی از آموزشگاه های شیراز به تفاهم رسیدیم.
   خدمات ما برای مهاجرت به شیراز محدود نمیشه و حتی به متقاضیان کشور های همسایه هم سرویس موفق دادیم.
   کلاس های زبان تاکنون ۱۷ کلاس عمومی و ۵ کلاس خصوصی در حال برگزاری داریم و از سطح مبتدی تا پیشرفته هستند. اما بصورت نرمال از سطح مبتدی تا آیلتس ۶ در دستور کارمون هست.
   برگزاری کلاس تضمینی بدین صورت هستش که اگر متقاضی بعد از گذراندن دوره و آزمون به نمره آیلتس ۶ نرسید کل پول دوره بهش عودت داده میشه و در قرارداد ذکر شده است.

   امیدوارم پاسخ سوالاتتون رو گرفته باشید.

 • مریم
  پاسخ
  ارسال شده در12:51,دسامبر 13, 2020

  سلام من ساکن اصفهانم و کلاسها در شیراز یعنی کسانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند نمیتوانند مدارک زبان رو دریافت کنند؟؟

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ