سامانه ویزا چک

مهاجرت به استرالیا

سامانه ویزا چک

#یه_اتفاق_خوب

امروزه خیلی از افراد مایل به اخذ اقامت کار در کشورهای توسعه یافته هستند اما به دلیل عدم وجود منابع اطلاع رسانی جامع و قابل اطمینان نمی توانند به درستی از نحوه ی فرآیند اخذ ویزا و روش های متنوع آن آگاهی یابند. تیم ونداد آتیه پردازان جاویدان پارس (سامانه ویزا چک) پس از بررسی های بعمل آورده از تحلیل و داده کاوی سیستم های بزرگ فناوری محور (Google , Alexa , Mooz , Keyword Planer) و بررسی و نیاز سنجی کاربران جستجو کننده مطالب و کلید واژه های (مهاجرت استرالیا) و کلمات وابسته، به این مهم دست یافته که نیازهای جامعه هدف فراتر از مباحث و مطالب موجود در صفحات اینترنتی فارسی زبان بوده و اطلاعات موجود عمدتا با علایق شخصی و تبلیغاتی همراه بوده است بنابراین سامانه ویزا چک را طراحی و این سامانه را در اختیار کاربران فارسی زبان عزیز قرار داده و امید آن داریم با هدف دستیابی آسان اطلاعات و معرفی روشهای قانونی اخذ اقامت استرالیا سهمی در افزایش اشتغال هر چه بیشتر متخصصین عزیز ایرانی داشته باشیم. این سامانه با دریافت مجوز هایی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال که عبارتند از مجوز مشاوره شغلی و کاریابی خارجی، مجوز ساماندهی وبسایت های ایرانی (لوگو طلایی)، مجوز نماد اعتماد الکترونیکی (ای نماد) مجوز کانون آگهی تبلیغاتی در فضای مجازی و مجوز نشر دیجیتال برخط همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات قانونی نسبت به جلب اعتماد و ارائه خدمات بروز، مسیر رفاه کاربران عزیز را هموار تر کند.

سامانه ویزا چک یک استارتاپ اینترنتی است، ما متعهد به تحقیق در مورد آخرین اطلاعات در زمینه اخذ ویزای کار استرالیا از میان روش های حال حاضر و ارائه بروزترین استانداردهای اداره مهاجرت استرالیا و اعزام نیروی کار به خارج از کشور، برای به حداقل رساندن هزینه ها و زمان صدور ویزا برای متقاضیان عزیز هستیم و به آن افتخار میکنیم. خدمات ما ارائه محتوای بروز، استاندارد، صادقانه و بی طرف برای آگاهی از فرآیند دریافت ویزاهای استرالیا و اعزام نیروی کار به استرالیا می باشد. در صورتی که پس از استفاده از خدمات سامانه ویزا چک صلاحیت دریافت ویزا را داشته و مایل به مهاجرت هستید می بایست وارد مذاکره و قرارداد شوید.

 

در حال حاضر برترین خدمات این سامانه عبارتند از:

بررسی صلاحیت متقاضیان جهت کمک به تصمیم گیری در اخذ بهترین ویزای کار استرالیا
عدم اطلاعات کافی متقاضیان در انتخاب بهترین روش اخذ ویزا از دغده های همیشگی کاربران بوده و با توجه به نبود اطلاعات جامعی از قوانین مهاجرتی استرالیا به زبان فارسی و تفاوت در مشخصات متقاضیان، سامانه ویزا چک با بررسی دقیق متقاضی بر اساس آخرین استاندارهای اداره مهاجرت و سازمان های ارزیاب استرالیا کمک به تصمیم گیری در انتخاب بهترین روش اخذ ویزای کار نموده است. تمام جزییات ویزای مناسب هر متقاضی را به وی ارسال نموده و پس از آن در صورت نیاز با معرفی بهترین وکیل مهاجرتی بر اساس وضعیت متقاضی به وی ادامه راه میدهد. برای بررسی شرایط خود جهت صلاحبت دریافت ویزای کار استرالیا به این صفحه مراجعه نمایید.

 


⦁ ثبت اطلاعات متقاضی و جستجو از بانک اطلاعات نیروی مورد نیاز استرالیا  و معرفی کارفرما به وی
با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل که میتوانید برای آشنایی کامل به صفحه ویزای جاب آفر مراجعه نمایید، متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند میتوانند با دریافت TRN Number یا ID Number از کارفرمای استرالیایی و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا یا قرارداد با وکیل مهاجرتی، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. از اینرو سامانه ویزا چک با طراحی و تولید نرم افزاری قدرتمند و انحصاری با نام کوکابورا که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را انتخاب نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال مینماید و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام مینماید. نرم افزار جستجو را بر اساس شغل، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم میکند و هر سی سه دقیقه یکبار جستجو در دستور کار سامانه است و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرمای پیشنهادی، متقاضی میتواند نسبت به تمدید و ادامه جستجو اقدام نمایید. برای آشنایی بیشتر و ثبت نام اخذ جاب آفر به این صفحه مراجعه نمایید.

⦁ محاسبه دقیق حقوق و دستمزد بر اساس سن، تخصص، سابقه کار و شهر مورد درخواست در استرالیا
مهاجرت از جمله تصمیماتی است که نیاز به تحقیق ویژه و اساسی دارد که از اصلی ترین اهداف این تحقیق انتخاب کشور مقصد، نوع شغل، شهر محل زندگی و کار، آب و هوا، فرهنگ، اقتصاد و دیگر پارامترهای مهم می باشد. یکی از بزرگترین دغده های مهاجرت، هزینه های زندگی و درآمد است که باید به طور دقیق و منطقی در این خصوص تحقیق شود. سامانه ویزا چک با آیتم محاسبه حقوق و مزایا با استناد به قوانین کار دولت استرالیا این مشکل را مرتفع کرده و این خدمت بر اساس اطلاعات اعلامی از سوی متقاضی به صورت کیس به کیس بررسی و مواردی از جمله حقوق و مزایا، پاداش، حق ماموریت، پوشش بیمه، مالیات و… بر اساس نوع شغل، تخصص، سابقه کار و شهر مورد نظر متقاضی محاسبه و به وی اعلام میگردد. در این خدمت محاسبه حقوق و مزایا برای سه شهر پیشنهادی متقاضی انجام می شود و پس از گذشت چند روز توسط ایمیل به وی اطلاع رسانی میگردد. برای بررسی و محاسبه حقوق دستمزد خود به این صفحه مراجعه نمایید.

تولید رزومه اختصاصی

تهیه و تولید رزومه انگلیسی متقاضی و ارسال به شرکت های تولید کننده رزومه در استرالیا برای مرتفع کردن نیازهای رزومه استاندارد و مورد تایید اداره مهاجرت و کارفرمایان استرالیایی.

ویزا چک
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ