درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر استرالیا

یکی از روشهای اخذ اقامت استرالیا با ویزای کار، دریافت ویزاهای جاب آفر استرالیا با ساب کلاس هایی همچون ساب کلاس ۱۸۶، ۱۸۷، ۴۸۲ و ۴۹۴ می باشد. که با ارسال معرفی نامه از کارفرمای تایید شده در کلاس شغلی مشخص شده از سوی اداره مهاجرت استرالیا به متقاضی امکان دریافت ویزا های جاب آفر استرالیا را میدهد. شما می توانید برای آشنایی بیشتر در خصوص ویزای جاب آفر استرالیا به صفحه این ویزا در سامانه ویزا چک مراجعه کنید. متقاضی با دریافت معرفی نامه و کد نامینشن کارفرما می تواند فرآیند مهاجرت را شروع کند. سامانه ویزا چک اقدام به اخذ جاب آفر برای شما از کارفرمایان مورد تایید استرالیا و بصورت قانونی و واقعی می نمایید.

خدمت جدید ویزا چک

اخذ جاب آفر فصلی کانادا

اطلاعات بیشتر

اگر مایل به مهاجرت به استرالیا هستید و قصد دریافت ویزاهای جاب آفر استرالیا را دارید ابتدا باید صلاحیت شما برای دریافت ویزاهای کار استرالیا بررسی شود. برای اینکار کافی است با تکمیل فرم بررسی صلاحیت دریافت ویزا شرایط خود را بصورت رایگان بررسی نمایید.

پس از دریافت جاب آفر از دو طریق می تواند نسبت به شروع پروسه مهاجرت اقدام نماید که عبارتند از:

۱ –  ثبت نام در وبسایت اداره مهاجرت استرالیا و ارائه نامه معرفی و کد نامینیشن و تکمیل اطلاعات و مدارک لازم و انتظار جهت بررسی و تغییرات مد نظر اداره مهاجرت و ادامه پروسه.

۲- عقد قرارداد با وکلای مهاجرتی مورد تایید ایران و استرالیا و تسلیم معرفی نامه و کد نامینیشن دریافتی از سوی کارفرما به وی و ادامه پروسه مهاجرت.

پیشنهاد سامانه ویزا چک روش دوم می باشد.

چگونه میتوانم جاب آفر استرالیا را دریافت کنم؟

چنانچه کارفرمایی بخواهد فرد متخصصی به غیر از استرالیایی را استخدام کند، ابتدا باید ثابت کند که نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی مورد نظرش در استرالیا بیاید که با تعداد آگهی های رسمی کاریابی قابل اثبات است، لذا چنانچه کارفرما در نتیجه آگهی های استخدام در جراید شناخته شده و وب سایت های مربوطه نتواند فرد مورد نظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب نماید. البته در این راه لازم است ثابت کند که چگونه فرد مورد نظر دارای صلاحیت هایی است که در سایر متقاضیان استرالیایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی مورد نظر باشد، می تواند با اعلام TRN Number یا ID Number خود به اداره مهاجرت اقدام به جذب متقاضی نمایید.

روش پیشنهاد شغلی استرالیا جاب آفر Job Offer

روشی است که به افرادی که با ورود مستقیم یا پس از انجام حداقل یکسال کار تمام وقت در استرالیا در مشاغلی در طبقه بندی مشخص فعالیت نموده باشند اجازه می دهد تا در صورت احراز شرایط لازم اقدام به دریافت اقامت دائم استرالیا نمایند. دریافت ویزای جاب آفر استرالیا روش های متفاوتی دارد که با نام های زیر توسط اداره مهاجرت استرالیا معرفی شده است:

ویزای ساب کلاس ۱۸۶ استرالیا

ویزای ساب کلاس ۱۸۷ استرالیا 

ویزای ساب کلاس ۴۹۴ استرالیا

ویزای ساب کلاس ۴۸۲ استرالیا

 

joboffer australia

Job Offer Australia

نحوه دریافت جاب آفر استرالیا

با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل ، متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند می توانند با دریافت معرفی نامه ( نامینشن ) از کارفرمای استرالیایی مورد تایید و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا توسط خود یا وکیل مهاجرت مورد تایید، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. از اینرو سامانه ویزا چک با طراحی و تولید ربات نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را جمع آوری نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال می نماید و پس از گذشت سه روز از ارسال رزومه ایمیل یادآوری و تماس تلفنی با کارفرما در دستور کار قرار می گیرد و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام می نماید.

ربات نرم افزاری سامانه ویزا چک کوکابورا Kookaburra نام دارد که از نام پرنده بومی استرالیایی الهام گرفته شده است. ربات کوکابورا جستجو را بر اساس تخصص شغلی، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم می نماید. متقاضی می تواند با پرداخت هزینه، سرویس جستجوی جاب آفر کوکابورا را دریافت نماید. جستجو و بروزرسانی کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار و به مدت ۳۰ روز در هر خرید برای متقاضی فعال است. جستجوی جاب آفر در بانک های اطلاعاتی استرالیا صورت می گیرد که عبارتند از سایت های کاریابی، روزنامه های کاریابی، سازمان های تخصصی کاریابی، شبکه های اجتماعی کاریابی و ادارات کاریابی دولتی و ایالتی استرالیا. همانطور که در بالا اشاره شده ربات کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار بروزرسانی های بانک های اطلاعاتی یاد شده را دریافت و تحلیل می نماید . اطلاعات و شرایط موقعیت شغلی جستجو شده ای که کارفرما تمایل به جذب نیرو پیشنهادی ربات کوکابورا را داشته باشد به متقاضی اعلام می گردد و در صورت موافقت متقاضی،پروسه صدور ویزا ادامه می یابد و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرما، متقاضی می تواند نسبت به ادامه یا تمدید جستجو اقدام نمایید.

هزینه جاب آفر استرالیا

متقاضی می تواند پس از تایید جاب آفر و بررسی صحت کار و کارفرما هزینه جاب آفر را به سامانه ویزا چک پرداخت نماید. راستی آزمایی این فرآیند در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا  قابل سنجش می باشد و آموزش فرآیند راستی آزمایی توسط ایمیل برای متقاضی ارسال می گردد. برای آگاهی از هزینه جاب آفر با سامانه ویزا چک تماس برقرار نمایید راه های تماس با ما از این صفحه قابل دستیابی می باشد.

برای اعتماد سازی بیشتر امکان دریافت کامل هزینه ها پس از انجام کامل فرآیند و دریافت ویزا و بصورت اقساطی از حقوق در استرالیا نیز قابل انجام است.

هزینه های فرآیند جستجوی جاب آفر در زیر بحضورتان تقدیم می گردد:

هزینه جستجو جاب آفر استرالیا

روش معمولی جستجو جاب آفر استرالیا

۸۸۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو ۳۰ روز

در خرید اول یک ماه بصورت رایگان برای متقاضی شارژ میگردد بنابراین متقاضی با پرداخت اول بمدت ۲ ماه خدمات ربات کوکابورا را دریافت می نماید.

در روش معمولی رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری مجددا ارسال میگردد. در این روش بسته به تخصص متقاضی هر تعداد نفراتی که در تخصص یکسان در سامانه ویزا چک ثبت نام کرده باشند رزومه شان برای کارفرما ارسال میگردد و کارفرما حق انتخاب بیشتری دارد.

روش معمولی در حال حاضر غیر فعال می باشد و امکان ثبت درخواست وجود ندارد.

 

 

 روش VIP جستجو جاب آفر استرالیا:

۶۲۵۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو نامحدود

متقاضی با پرداخت اول بمدت نامحدود خدمات ربات کوکابورا را دریافت می نماید.

در روش VIP رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی بهمراه یک فایل ویدیویی حداکثر ۱۰ دقیقه ای شامل معرفی یا نمایش تخصص در حین انجام کار از متقاضی تولید و دوبله یا زیرنویس انگلیسی می گردد و برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری مجدد برای وی ارسال میگردد و ۲۴ ساعت بعد از ارسال ایمیل یادآوری تماس تلفنی با کارفرما جهت معرفی هرچه بهتر متقاضی صورت می پذیرد . در این روش بر خلاف روش معمولی و بسته به تخصص متقاضی فقط رزومه ایشان ( تک رزومه ) برای کارفرما ارسال میگردد و متقاضی جایگاه بیشتر و ویژه دیده شدن را کسب می کند. الگوریتم ربات در این روش بدین صورت برنامه ریزی شده است که بسته به تخصص های مشابه الویت بندی بر اساس قدیمی ترین تاریخ ثبت نام اعمال می گردد و پس از تماس تلفنی با کارفرما و ابراز عدم تمایل در جذب متقاضی رزومه نفر ثبت نامی VIP بعدی برای وی ارسال می گردد و این پروسه تکرار می گردد.

 برای ثبت نام جستجو جاب آفر VIP کلیک کنید

 

جاب آفر استرالیا

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. لطفا اگر سوالی در خصوص شرایط مهاجرت به استرالیا دارید کافی است در پایین همین مطلب در بخش نظرات، سوالات خود را درج کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما هستند.

ویزا چک
61 دیدگاه ها
 • ارسال شده در17:21,ژانویه 8, 2019
 • جواد رفیعی
  پاسخ
  ارسال شده در15:46,آوریل 26, 2019

  سلام و وقت بخیر
  فرآیند دریافت جاب آفر چقدر طول میکشد?
  بطور کلی چقدر امید داشته باشم که از طریق ربات شما جاب آفر گیرم میاد?
  هزینه خود جاب آفر چقدر میشه?
  وکیل مهاجرت رو چه پیشنهادی دارید ?
  از اینکه جواب من رو زودتر بدید خیلی کمک کردید و من تکلیفمو میفهمم
  سپاس

  • ارسال شده در16:03,آوریل 26, 2019

   آقا جواد سلام
   ممنون از ارتباطت با ما، این باعث افتخاره
   در خصوص سوالاتی که دارید به ترتیب در زیر جواب میدم خدمتتون

   – به موارد مختلفی بستگی داره و زمان دقیقی نداریم. مثلا ممکنه اصلا کارفرمایی در تخصص شما آگهی نکرده باشه و ممکنه نفراتی که با تخصص مشابه شما باشند خیلی زیاد باشند و … اما این قول رو میدیم که هر کارفرمایی در هر شهری از استرالیا برای جذب نیرو و ارائه جاب آفر از سرویس کاریابی اداره مهاجرت، سایت های کاریابی، شبکه های اجتماعی کاریابی و روزنامه های کاریابی استفاده کند و آگهی کاریابی زده باشه روبات ما باهاش ارتباط میگیره.

   – امید یه کلمه دوست داشتنیه و اینکه به ما امید داشته باشید یه افتخار و مسولیت بزرگی برای ماست اما همانطور که در جواب سوال اول شما گفتم بستگی به خیلی موارد داره اما ما نهایت تلاشمون رو برای مشتری های عزیزمون میکنیم.

   – هزینه جاب آفر رو ما پس از تایید شما مبنی بر اصل و واقعی بودن دریافت میکنیم و راستی آزمایی این روش از طریق وبسایت اداره مهاجرت قابل اثبات هست. هزینه بستگی به رشته و تخصص و شهر و … داره اما از ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار استرالیا متغییر هست.

   -بزودی ما لیست بهترین وکلای مهاجرتی که با هم همکاری میکنیم رو در وبسایت بارگذاری میکنیم.

   از اینکه در خدمت شما هستیم باعث افتخار و خوشحالی ماست. در صورتی که پاسخ ما کامل نبود لطفا در همین پست سوالات جدید خود را ثبت کنید.
   با سپاس
   مهدی از ویزا چک

 • سیمرغ
  پاسخ
  ارسال شده در15:24,آوریل 28, 2019

  سلام.
  فارغ التحصیل کشاورزی ام و سابقه کار گیاهپزشکی هم دارم
  منتها کشاورزی و مزرعه و افتاب دوس ندارم
  اگه بخوام تا زمانی که مدرک ایلتس میگیرم(بفرض ۹ماه) برای مدرک فنی حرفه ای هم اقدام کنم شما چه دوره ای پیشنهاد میدین که در استرالیا کار با درامد خوب واسش باشه.

  • ارسال شده در18:19,آوریل 28, 2019

   سلام و عرض ادب
   با توجه به اینکه چه کار دیگه ای تخصص داشته باشید جواب های متنوعی دارم. در وهله اول به این صفحه مراجعه کنید و از لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا ببینید کدام تخصص رو دوست دارید و میتونید مدرکش رو بگیرید. پس از اون از لیست انتخابی شما میتونیم بگیم چه شغلی چه شرایطی رو در چه شهری داره.
   از اینکه با شما در ارتباطیم خوشحالیم

   • سیمرغ
    پاسخ
    ارسال شده در17:13,می 1, 2019

    ممنون. عااااااالی بود.

 • نرگس
  پاسخ
  ارسال شده در17:50,می 3, 2019

  سلام وقت بخیر
  ویزای جاب افر اقامتش چند وقته هستش؟ و چقدر زمان و هزینه داره؟
  ممنونم از مطالب خوب شما

  • ارسال شده در13:35,می 4, 2019

   سلام نرگس جان
   خوشحالیم که در خدمت شما هستیم
   ویزاهای جاب آفر چند مدل داره:
   ویزای ۱۸۶ استرالیا اقامت دائم
   ویزای ۱۸۷ استرالیا اقامت دائم
   ویزای ۴۸۲ استرالیا مدل کوتاه مدت تا ۲ سال اقامت، بدون تبدیل به ویزای دیگر
   ویزای ۴۸۲ استرالیا مدل میان مدت تا ۴ سال اقامت، قابل تبدیل به ویزای دیگر

   زمان و هزینه هر مدل ویزا متفاوت هست و با توجه به مشخصات شما و کارفرما متغییر هست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   از اینکه مطالب ما رو قابل میدونید سپاسگذاریم.

 • سعید
  پاسخ
  ارسال شده در22:49,می 5, 2019

  سلام
  رشته ی تحصیلی من کامپیوتر هست اما سربازی نرفتم راهی وجود داره که مهاجرت کنم به استرالیا از طریق رشته کامپیوتر؟

  • ارسال شده در14:57,می 6, 2019

   سلام آقا سعید
   ممنون از اینکه با ما در تماس هستید
   رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز هست و میتونید اقدام کنید، اما برای دریافت پاسپورت و خروج از کشور نیاز هست که کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشید.

 • سعیده
  پاسخ
  ارسال شده در01:02,می 7, 2019

  سلام وقت خوش
  ویزای جاب آفر ۴۸۲ استرالیا برای پرستار ها هم میشه اقدام کرد?
  چقدر زمان میبره و کلا چه رشته هایی میشه?

  • ارسال شده در11:25,می 7, 2019

   سلام سعیده عزیز
   ممنون از ارتباط شما با سامانه ویزا چک
   مهاجرت به استرالیا با ویزای ۴۸۲ برای پرستاران عزیز قابل انجام هست.
   زمان بستگی داره و در صورت تکمیل بودن مدارک نهایتا ۶ ماه میشه.
   لیست مشاغل مورد نیاز رو اینجا کلیک کنید

 • آروین مرادی
  پاسخ
  ارسال شده در02:12,می 25, 2019

  سلام
  من از آلمان جاب آفر دارم اما مشکل سربازی دارم، میشه با گذاشتن وثیقه خارج شد؟

  • ارسال شده در10:32,می 25, 2019

   سلام آروین جان
   آرزو موفقیت و کامیابی دارم برای شما، در خصوص این سوال می تونید با مشاور حقوقی ما در شرکت تماس بگیرید.

 • مهدی پولادی
  پاسخ
  ارسال شده در01:29,می 27, 2019

  سلام
  جاب آفر استرالیا برای رشته برقکاری صنعتی دارید
  من میخوام مهاجرت کنم استرالیا چیکار کنم

  • ارسال شده در20:37,می 27, 2019

   سلام مهدی جان
   جاب آفر برای رشته های مورد نیاز استرالیا رو ما توسط ربات کوکابورا جستجو و پیدا میکنیم. برای یافتن جاب آفر از قسمت جستجوی جاب آفر معمولی یا VIP ثبت نام کنید.
   برای مهاجرت به استرالیا با ویزاهای مختلف کاری می تونید اقدام کنید و برای بررسی صلاحیت دریافت ویزا می تونید از این خدمت هم استفاده کنید.
   ممنون از ارتباط شما با سامانه ویزا چک

 • عارف
  پاسخ
  ارسال شده در12:00,ژوئن 14, 2019

  سلام من پرستار هستم و در حال خدمتم و تا یک سال دیگه تموم میکنم میخواستم بعد از خدمت برای کار برم استرالیا میخوام ببینم چه مدارک لازم دارم و چقدر هزینش میشه که جاب آفر برم اونجا???ممنون میشم جواب بدید

  • ارسال شده در17:55,ژوئن 14, 2019

   سلام عارف جان
   قوانین مهاجرتی همیشه دستخوش تغییرات هست و مواردی که در پاسخ شما گفته می شود بر مبنای قوانین امروز بوده و ممکن است برای سال آینده اعتباری نداشته باشد.
   پرستاران می بایست آزمون ریجستر دهند که RN نامیده می شود و برای ورود به این آزمون بایستی حداقل دو سال سابقه کار و آیلتس ۷ جنرال داشته باشند و پس از قبولی در آزمون مجاز به کار هستند و اما مواردی همانند نگهداری سالمندان هست که یک سری معافیت ها به پرستاران در استرالیا می دهد.
   امیدوارم جواب سوال خودتون رو گرفته باشید. در صورت مبهم بودن و سوالات بیشتر با ما در تماس باشید.

   با تشکر از ارتباط شما

 • سعید
  پاسخ
  ارسال شده در15:43,سپتامبر 11, 2019

  آیا تاکنون کسی موفق به کسب جاب آفر از استرالیا شده؟

  • ارسال شده در20:16,سپتامبر 14, 2019

   سلام و وقت بخیر
   بله سعید جان
   ما تاکنون موفق به اخذ ۲۷ جاب آفر از کارفرمایان مورد تایید استرالیایی شده ایم.

 • حسین
  پاسخ
  ارسال شده در02:13,سپتامبر 14, 2019

  سلام وقت بخیر
  برای شغل رانندگی تریلی و ماشین آلات سنگین در صورت داشتن آیلتس امکان گرفتن جاب آفر از کارفرمای استرالیایی هست؟

  • ارسال شده در20:17,سپتامبر 14, 2019

   سلام حسین عزیز
   بله امکان پذیر هستش

 • عباس فاروقیان
  پاسخ
  ارسال شده در22:29,سپتامبر 22, 2019

  سلام
  ممنونم
  عالی هست سایتتون
  اطلاعات خوبی دارید

  • ارسال شده در18:15,سپتامبر 26, 2019

   سلام عباس عزیز
   ممنون از توجه و نظر شما

 • رضا
  پاسخ
  ارسال شده در13:01,نوامبر 13, 2019

  سلام وقتتون بخیر
  با اوکی شدن همه مراحل و رسیدن به خاک استرالیا آیا مشغول به کار میشیم؟ (به محض ورود به استرالیا وقتی جاب افر اوکی شده باشه)

  • ارسال شده در14:37,نوامبر 13, 2019

   سلام رضا جان
   بله
   تعهد خدمتی شما ۲ سال هستش که از زمان ورود به استرالیا باید تا سقف ۱۲ روز خودتون رو به کارفرما معرفی کنید.

 • پیام
  پاسخ
  ارسال شده در10:03,دسامبر 12, 2019

  سلام وقت بخیر
  من برنامه نویس وب (Front-end web developer) و برنامه نویس موبایل (Android & IOS) هستم.
  فک میکنین پروسه دریافت جاب آفر چقدر زمان ببره برای این کار؟ البته برای شهر ملبورن و سیدنی و هزینش حدودا چقدر هست؟
  و برای جاب آفر چه نمره زبانی مورد نیاز هستش؟
  با پارنتر یا همسر میتونم اقدام کنم؟ و آیا ایشون بعد از جاب آفر اجازه کار دارند؟

  • ارسال شده در11:48,دسامبر 12, 2019

   سلام و درود
   پیام جان خیلی خوشحالیم که در خدمتتون هستیم
   رشته شما بازار کار خوب و جذب بالایی دارد اما به مراتب فراوانی نیرو هم در این رشته در استرالیا هستش.
   دریافت جاب آفر استرالیا و موافقت کارفرما در جذب نیرو زمان مشخصی ندارد چون در نهایت کارفرما هست که مایل به جذب نیرو هست و بررسی هاب لازم رو انجام میده. اما از زمانی که جاب آفر صادر شد یعنی اینکه کارفرما موافقت کرد ۲۶ تا ۵۴ روز کاری طول میکشه تا ویزا صادر بشه.
   برای دریافت هزینه ها ی مهاجرت به استرالیا سامانه ویزا چک به دو شکل عمل میکنه که یا دریافت هزینه در ایران یا در استرالیا پس از ویزا شدن و با توجه به متغییر بودن شرایط و رشته ها هزینه ها متغیر هستش بنابراین لطفا با ما تماس بگیرید.
   حداقل نمره زبان مورد نیاز اعلامی اداره مهاجرت برای ویزای جاب آفر نمره ۵ آیلتس در هر مهارت هستش اما ممکنه کارفرما نمره بالاتری رو از متقاضی طلب کند.
   در ویزای جاب آفر اعضا خانواده هم میتونند همراه باشند و اجازه کار شریک نیاز به طی کردن مراحلی اداری داره.

   اگر سوال دیگری در خصوص مهاجرت به استرالیا داشتید ما در خدمتتونیم.
   سپاس

 • maryam
  پاسخ
  ارسال شده در16:36,فوریه 16, 2020

  سلام خسته نباشید.
  من رشته ام پرستاریه وبا ۱۳سال سابقه.متاسفانه نمره زبانم ۵٫۵هست .من بااین نمره چطوری میتونم اقدام کنم برای مهاجرت..میخوام از طریق ویزای داما که نمره ۵به بالا میخواد .در شغل ها با کد ۴۱۱۴۱۱یا ۴۲۳۳۱۲ و یا کدهای مشابه اقدام کنم. ولی مشکل جاب افر دارم..چی باید کنم.شما چطوری میتونید کمک کنید.ایا امیدی هست و چقدر زمان میبره.
  ممنون.

  • ارسال شده در11:34,فوریه 22, 2020

   سلام مریم جان
   ما در خدمتتون هستیم
   با این نمره میتونید ویزای ۴۸۲ رو اقدام کنید. برای اخذ جاب آفر ما میتونیم خدمتتون باشیم.

   ممنون از حضورتون

 • سجاد
  پاسخ
  ارسال شده در03:32,مارس 21, 2020

  سلام وقت بخیر
  من در خصوص ویزای ۴۹۱ امتیاز ۸۰ رو به راحتی به دست میارم اما همه ترسم از جاب آفر هست، همچنین میخوام بدونم که برا شرای زیر من برای چه ویزاهای دیگه ای میتونم اقدام کنم که دیگه مجبور نباشم در مناطق کم جمعیت کار و زندگی کنم:
  متاهل
  سن ۳۶
  سابقه کار ۱۳ سال در صنعت پرداخت بانکی الکترونیکی
  نمره زبان PTE 65
  مدرک لیسانس فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک

  ممنونم

  • ارسال شده در23:55,مارس 24, 2020

   سلام سجاد جان
   شما با ویزاهای جاب آفر همانند ساب کلاس ۴۸۲، ساب کلاس ۱۸۶ و ساب کلاس ۴۹۴ میتونید اقدام کنید. اما اطلاعات بیشتری از شما نیاز هست تا بتونیم اطلاعات کامل و دقیقی خدمتتون ارائه بدیم. لطفا از بخش بررسی صلاحیت دریافت ویزا اطلاعاتتون رو بارگذاری کنید تا بتونیم تحلیل دقیقی از وضعیت شما داشته باشیم.
   ممنون

 • محمدصادق صادقی
  پاسخ
  ارسال شده در02:13,آوریل 13, 2020

  سلام من درحال گذراندن مقطع دکترای گیاهان دارویی در ایران هستم و حدود۸سال سابقه کار با بیمه بصورت کارشناس کشاورزی رو دارم.تعدادی مقالات داخلی و خارجی دارم
  مدرک فنی و حرفه ای هم دارم
  فرم ارزیابی رو هم پر کردم
  ممنون میشم اگه سریعتر بررسی بشه
  محمدصادق صادقی

  • ارسال شده در02:54,آوریل 15, 2020

   سلام محمد صادق عزیز
   ممنونم از اعتمادی که برای دریافت خدمات و مشاوره مهاجرت به استرالیا به ما داشتید. بزودی نتیجه برای شما ارسال میشه. امیدوارم در مسیر مهاجرت به استرالیا همراه شما باشیم.

   ممنون

  • نیستی
   پاسخ
   ارسال شده در00:50,ژانویه 29, 2021

   سلام محمد صادق ممنون میشم خودتو به من معرفی کنی به تجربت نیاز دارم ادرس اینستا nisti_2070

 • مرضیه عبودی
  پاسخ
  ارسال شده در22:20,آوریل 13, 2020

  سلام
  ممنونم از شما برای جاب آفر استرالیا، من شرایط خوبی رو میگذرونم خیر ببینید. امیدوارم برای بقیه هم همین حس و حال خوب بوجود بیاد. ممنونم از مدیریت و کادر زحمت کش ویزا چک برای مهاجرت من به استرالیا.

  • ارسال شده در02:52,آوریل 15, 2020

   سلام خانم عبودی
   باعث افتخاره خدمتتون بودیم و خوشحالیم که تونستیم خدمات خوبی به شما ارائه بدیم.
   لطفا اگر تونستید از شرایط و موارد مهاجرت به استرالیا همینجا توضیحاتی ارائه فرمایید تا چراغ روشنی برای همراهان ما باشد.
   ممنون

 • حمید
  پاسخ
  ارسال شده در09:02,آوریل 17, 2020

  با سلام وخسته نباشید.بالاخره بعد از جسجوهای فراوان شخص مورد نظر را پیدا کردم.پرستار ۴۴ ساله با ۱۷ سال سابقه ایاتس ۵ برای گرفتن جاب افر امکان پذیر هست؟؟ شوهر و فرزند ۱۷ ساله امکان کار کردن برای شوهر وفرزند ادامه تحصیل دولتی هست؟ در مورد واقعی بودن جاب افر توضیح هر چند مختصر بدهید.با تشکر

 • حمید
  پاسخ
  ارسال شده در09:03,آوریل 17, 2020

  با سلام وخسته نباشید.بالاخره بعد از جسجوهای فراوان شخص مورد نظر را پیدا کردم.پرستار ۴۴ ساله با ۱۷ سال سابقه ایاتس ۵ برای گرفتن جاب افر امکان پذیر هست؟؟ شوهر و فرزند ۱۷ ساله امکان کار کردن برای شوهر وفرزند ادامه تحصیل دولتی هست؟ در مورد واقعی بودن جاب افر توضیح هر چند مختصر بدهید.با تشکر

  • ارسال شده در20:14,آوریل 17, 2020

   سلام دوست عزیز
   در خدمت شما هستیم
   در نگاه اول شرایط دریافت رو دارید ولی بهتره که از این لینک فرم بررسی صلاحیت دریافت ویزای استرالیا را تکمیل فرمایید تا بررسی های دقیق تری بر روی پرونده شما صورت پذیرد.
   در صورتی که همراه شما اجازه کار داشته باشد بایستی مدرک حداقلی آیلتس ۵ را داشته باشد. در ویزاهای جاب آفر ساب کلاس ۱۸۶ و ۴۹۴ تحصیل فرزند شما رایگان است اما در ویزای ساب کلاس ۴۸۲ تا زمانی که اقامت شما دائم نشود تحصیل مشمول هزینه است اما نه بصورت کامل. شما پس از گذارندن یکسال از زمان ورود به استرالیا امکان دریافت اقامت دائم را دارید به شرطی که آیلتس ۶ را در آن زمان دریافت کنید و بدهی مالیاتی نداشته باشید و کارفرما حمایت کند شما را برای دریافت اقامت دائم.
   واقعی بودن جاب آفر با TRN Number یا ID Number کارفرمایی که اسپانسر شما شده در سایت اداره مهاجرت استرالیا قابل استعلام می باشد که پس از دریافت جاب آفر استرالیا آموزشهای لازم به شما داده می شود.
   اگر سوال دیگری داشتید من در خدمت شما هستم.
   ممنون از توجه شما

 • زینب خلیلی
  پاسخ
  ارسال شده در03:43,ژوئن 17, 2020

  سلام،پرستار هستم ،۴سال سابقه کار،۳۹ساله,یه فرزند ۶ساله دارم،متاهل،آیا میتونم برا جاب آفر اتریش اقدام کنم و اینکه شانس دارم ،آیا همسر و فرزندم میتونن از ابتدا با من همراه بشن ،تحصیل رایگان ،همسرم اجازه کار دارن ،چقدر باید تمکن مالی داشته باشم

 • رقیه پارساراد
  پاسخ
  ارسال شده در01:20,جولای 1, 2020

  با درود ،پارساراد هستم .دیپلم فنی حرفه ای طراحی ودوخت دارم ،سن۳۶سالمه سه سال سابقه دارم ،ودر کنار کارم نماینده فروش بیمه های عمر هم هستم .همسرم فوق دیپلم برق قدرت رو دارن ،شغل فعلی ایشون طراحی وساخت دستگاه های (کلایمر جایگزین درابست )می باشد .وسن ایشون ۴۰ساله می باشد ودارای دو فرزند ،۶و۱۰ ساله هستیم ،وسابقه ایشون ۱۳سال است ،ایا بااین شرایط میتونیم به استرالیا مهاجرت کرد،باتشکر

  • ارسال شده در10:43,جولای 11, 2020

   سلام و عرض ادب
   ممنونم از توضیحات کامل شما، در نگاه اول هر دوی شما شرایط مناسب رو دارید اما برای بررسی بهتر شرایط و دریافت نتیجه لطفا فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا را تکمیل فرمایید و نتیجه را پس از بررسی در ایمیل خود دریافت کنید.
   سپاس

 • mehdi
  پاسخ
  ارسال شده در21:45,اکتبر 20, 2020

  سلام .کسی که ۳۰ ساله هست حدود ۱۲سال سابقه کار حرفه ای دردکوراسیون داخلی(نجاری) البته بدون بیمه …متاهل..۱فرزند …دارای دیپلم …ایا راهی هست برای مهاجرت به استرالیا؟وهزینش؟..بافرض گرفتن ایلس ۶یا۷برای هردو

 • قاسم
  پاسخ
  ارسال شده در22:36,دسامبر 10, 2020

  سلام بنده مهندس ماشینهای کشاورزی هستم منتهی در زمینه تراشکاری و فرزکاری یا همان ماشینکاری به صورت تخصصی کار کردم صلاحیت ویزا هم بررسی و تایید شده آیا میتونم در رشته ماشینکاری جاب افر بگیرم ؟ و اینکه میتونم زن و بچمو با خودم ببرم از همون روز اول ؟ و هزینه جاب افر چقد میشه ؟ ممنون از شما

 • جاسم سلطانی
  پاسخ
  ارسال شده در09:56,دسامبر 16, 2020

  با سلام. میخواهم تکمیل فرم کنم

 • جاسم سلطانی
  پاسخ
  ارسال شده در09:58,دسامبر 16, 2020

  برای اقامت در استرالیا

 • 2321
  پاسخ
  ارسال شده در21:24,اکتبر 9, 2021

  سلام وقت بخیر
  خانم متاهل ۳۳ ساله، مدرک ارشد کشاورزی دارم.شوهرم لیسانس کشاورزی داره.مدرک زبان نداریم.میتونیم برا ویزای استرالیا اقدام کنیم؟

 • مانی باقری
  پاسخ
  ارسال شده در15:20,اکتبر 15, 2021

  سلام
  ممنون عالیه کار شما
  خانواده من ممنون شماست که کار ما انجام شد.
  خیر ببینید

 • kave
  پاسخ
  ارسال شده در00:53,ژانویه 4, 2022

  سلام وقت بخیر.امکانش برای کسانی که مشمول سربازی هستن هست برای ویزای کاری وثیقه گذاشت؟

 • ارسال شده در13:29,اکتبر 10, 2022

  سلام
  بهتره سورت نمایش نظرات رو برعکس کنید از جدید به قدیم…
  بنده برنامه نویس فول استک هستم ، می تونید حداقل مدت زمانی که باید منتظر پیدا شدن جاب آفر از طریق ربات شما باشم چقدر هست؟
  فرض کنیم که جاب آفر پیدا شد و مصاحبه هم اوکی بود ، آیا این امکان دارد در مراحل بعدی برای صدور ویزا با مشکل مواجه شویم؟ مثلا کارفرما به خاطر سن و یا وضعیت تاهل و یا هر دلیلی دیگری (غیر فنی) رد کند؟

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ