درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر

درخواست دریافت جاب آفر

[تعداد: 11    میانگین: 5/5]

درخواست دریافت جاب آفر

یکی از روشهای اخذ اقامت استرالیا با ویزای کار، ارسال معرفی نامه از کارفرمای تایید شده در کلاس شغلی مشخص شده از سوی اداره مهاجرت استرالیا به متقاضی است که برای آشنایی بیشتر در خصوص ویزای جاب آفر استرالیا می توانید به صفحه این ویزا در سامانه ویزا چک مراجعه کنید. متقاضی با دریافت این معرفی نامه و کد نامینشن کارفرما می تواند فرآیند مهاجرت را شروع کند. سامانه ویزا چک اقدام به اخذ جاب آفر برای شما از کارفرمایان مورد تایید استرالیا و بصورت قانونی و واقعی می نمایید و پس از دریافت جاب آفر از دو طریق می تواند نسبت به شروع پروسه مهاجرت اقدام نماید که عبارتند از:

۱ –  ثبت نام در وبسایت اداره مهاجرت استرالیا و ارائه نامه معرفی و کد نامینیشن و تکمیل اطلاعات و مدارک لازم و انتظار جهت بررسی و تغییرات مد نظر اداره مهاجرت و ادامه پروسه.

۲- عقد قرارداد با وکلای مهاجرتی مورد تایید ایران و استرالیا و تسلیم معرفی نامه و کد نامینیشن دریافتی از سوی کارفرما به وی و ادامه پروسه مهاجرت.

پیشنهاد سامانه ویزا چک روش دوم می باشد.

 

چنانچه کارفرمایی بخواهد فرد متخصصی به غیر از استرالیایی را استخدام کند، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی مورد نظرش در استرالیا بیاید که با تعداد آگهی های رسمی کاریابی قابل اثبات است، لذا چنانچه کارفرما در نتیجه آگهی های استخدام در جراید شناخته شده و وب سایت های مربوطه نتواند فرد مورد نظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب نماید. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد مورد نظر دارای صلاحیت هایی است که در سایر متقاضیان استرالیایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی مورد نظر باشد، می تواند با اعلام کد ثبتی خود در اداره مهاجرت به متقاضی اقدام به جذب وی کند.

روش پیشنهاد شغلی استرالیا جاب آفر

روشی است که به افرادی که با ورود مستقیم یا پس از انجام حداقل یکسال کار تمام وقت در استرالیا در مشاغلی در طبقه بندی مشخص فعالیت نموده باشند اجازه می دهد تا در صورت احراز امتیاز لازم اقدام به دریافت اقامت دائم استرالیا نمایند. دریافت ویزای جاب آفر استرالیا روش های متفاوتی دارد که با نام های زیر توسط اداره مهاجرت استرالیا معرفی شده است:

ویزای ساب کلاس ۱۸۶ استرالیا

ویزای ساب کلاس ۱۸۷ استرالیا

ویزای ساب کلاس ۴۸۲ استرالیا

 

 

نحوه دریافت جاب آفر استرالیا

با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل ، متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند می توانند با دریافت معرفی نامه ( نامینشن ) از کارفرمای استرالیایی مورد تایید و ارائه به اداره مهاجرت استرالیا توسط خود یا وکیل مهاجرت مورد تایید، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. از اینرو سامانه ویزا چک با طراحی و تولید ربات نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی استرالیا و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان را جمع آوری نموده و مشخصات و رزومه متقاضی را برای وی ارسال می نماید و پس از گذشت سه روز از ارسال رزومه ایمیل یادآوری و تماس تلفنی با کارفرما در دستور کار قرار می گیرد و در صورت موافقت کارفرما نسبت به معرفی متقاضی به وی اقدام می نماید.

ربات نرم افزاری سامانه ویزا چک کوکابورا Kookaburra نام دارد که از نام پرنده بومی استرالیایی الهام گرفته شده است. ربات کوکابورا جستجو را بر اساس تخصص شغلی، شهر و دیگر مشخصات متقاضی تنظیم می نماید. متقاضی می تواند با پرداخت هزینه، سرویس جستجوی جاب آفر کوکابورا را دریافت نماید. جستجو و بروزرسانی کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار و به مدت ۳۰ روز در هر خرید برای متقاضی فعال است. جستجوی جاب آفر در بانک های اطلاعاتی استرالیا صورت می گیرد که عبارتند از سایت های کاریابی، روزنامه های کاریابی، سازمان های تخصصی کاریابی، شبکه های اجتماعی کاریابی و ادارات کاریابی دولتی و ایالتی استرالیا. همانطور که در بالا اشاره شده ربات کوکابورا هر سی سه دقیقه یکبار بروزرسانی های بانک های اطلاعاتی یاد شده را دریافت و تحلیل می نماید . اطلاعات و شرایط موقعیت شغلی جستجو شده ای که کارفرما تمایل به جذب نیرو پیشنهادی ربات کوکابورا را داشته باشد به متقاضی اعلام می گردد و در صورت موافقت متقاضی،پروسه صدور ویزا ادامه می یابد و در صورت عدم انتخاب شغل و کارفرما، متقاضی می تواند نسبت به ادامه یا تمدید جستجو اقدام نمایید.

 

هزینه جاب آفر استرالیا

متقاضی می تواند پس از تایید جاب آفر و بررسی صحت کار و کارفرما هزینه جاب آفر را به سامانه ویزا چک پرداخت نماید. راستی آزمایی این فرآیند در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا  قابل سنجش می باشد و آموزش فرآیند راستی آزمایی توسط ایمیل برای متقاضی ارسال می گردد. برای آگاهی از هزینه جاب آفر با سامانه ویزا چک تماس برقرار نمایید راه های تماس با ما از این صفحه قابل دستیابی می باشد. هزینه های فرآیند جستجوی جاب آفر در زیر بحضورتان تقدیم می گردد:

هزینه جستجو جاب آفر استرالیا

روش معمولی

۸۸۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو ۳۰ روز

در خرید اول یک ماه بصورت رایگان برای متقاضی شارژ میگردد بنابراین متقاضی با پرداخت اول بمدت ۲ ماه خدمات ربات کوکابورا را دریافت می نماید.

در روش معمولی رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری مجددا ارسال میگردد. در این روش بسته به تخصص متقاضی هر تعداد نفراتی که در تخصص یکسان در سامانه ویزا چک ثبت نام کرده باشند رزومه شان برای کارفرما ارسال میگردد و کارفرما حق انتخاب بیشتری دارد.

 

 روش VIP:

۴۹۹۰۰۰ تومان، مدت زمان جستجو نامحدود

متقاضی با پرداخت اول بمدت نامحدود خدمات ربات کوکابورا را دریافت می نماید.

در روش VIP رزومه و اطلاعات دریافتی از متقاضی بهمراه یک فایل ویدیویی حداکثر ۱۰ دقیقه ای شامل معرفی یا نمایش تخصص در حین انجام کار از متقاضی تولید و دوبله یا زیرنویس انگلیسی می گردد و برای کارفرمایان جستجو شده توسط ربات ایمیل میگردد و ۴۸ ساعت پس از ارسال یک ایمیل یادآوری مجدد برای وی ارسال میگردد و ۲۴ ساعت بعد از ارسال ایمیل یادآوری تماس تلفنی با کارفرما جهت معرفی هرچه بهتر متقاضی صورت می پذیرد . در این روش بر خلاف روش معمولی و بسته به تخصص متقاضی فقط رزومه ایشان ( تک رزومه ) برای کارفرما ارسال میگردد و متقاضی جایگاه بیشتر و ویژه دیده شدن را کسب می کند. الگوریتم ربات در این روش بدین صورت برنامه ریزی شده است که بسته به تخصص های مشابه الویت بندی بر اساس قدیمی ترین تاریخ ثبت نام اعمال می گردد و پس از تماس تلفنی با کارفرما و ابراز عدم تمایل در جذب متقاضی رزومه نفر ثبت نامی VIP بعدی برای وی ارسال می گردد و این پروسه تکرار می گردد.

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر معمولی کلیک کنید

 برای ثبت نام اخذ جاب آفر VIP کلیک کنید

 معرفی و هکاری با بهترین وکلای مهاجرتی با سابقه درخشان و بر اساس مجوز های قانونی آنها در دستور کار این سامانه می باشد.

درخواست دریافت جاب آفر

ویزا چک
22 دیدگاه ها
 • ارسال شده در۵:۲۱ ب.ظ,دی ۱۸, ۱۳۹۷
 • جواد رفیعی
  پاسخ
  ارسال شده در۳:۴۶ ب.ظ,اردیبهشت ۶, ۱۳۹۸

  سلام و وقت بخیر
  فرآیند دریافت جاب آفر چقدر طول میکشد?
  بطور کلی چقدر امید داشته باشم که از طریق ربات شما جاب آفر گیرم میاد?
  هزینه خود جاب آفر چقدر میشه?
  وکیل مهاجرت رو چه پیشنهادی دارید ?
  از اینکه جواب من رو زودتر بدید خیلی کمک کردید و من تکلیفمو میفهمم
  سپاس

  • ارسال شده در۴:۰۳ ب.ظ,اردیبهشت ۶, ۱۳۹۸

   آقا جواد سلام
   ممنون از ارتباطت با ما، این باعث افتخاره
   در خصوص سوالاتی که دارید به ترتیب در زیر جواب میدم خدمتتون

   – به موارد مختلفی بستگی داره و زمان دقیقی نداریم. مثلا ممکنه اصلا کارفرمایی در تخصص شما آگهی نکرده باشه و ممکنه نفراتی که با تخصص مشابه شما باشند خیلی زیاد باشند و … اما این قول رو میدیم که هر کارفرمایی در هر شهری از استرالیا برای جذب نیرو و ارائه جاب آفر از سرویس کاریابی اداره مهاجرت، سایت های کاریابی، شبکه های اجتماعی کاریابی و روزنامه های کاریابی استفاده کند و آگهی کاریابی زده باشه روبات ما باهاش ارتباط میگیره.

   – امید یه کلمه دوست داشتنیه و اینکه به ما امید داشته باشید یه افتخار و مسولیت بزرگی برای ماست اما همانطور که در جواب سوال اول شما گفتم بستگی به خیلی موارد داره اما ما نهایت تلاشمون رو برای مشتری های عزیزمون میکنیم.

   – هزینه جاب آفر رو ما پس از تایید شما مبنی بر اصل و واقعی بودن دریافت میکنیم و راستی آزمایی این روش از طریق وبسایت اداره مهاجرت قابل اثبات هست. هزینه بستگی به رشته و تخصص و شهر و … داره اما از ۱۵۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار استرالیا متغییر هست.

   -بزودی ما لیست بهترین وکلای مهاجرتی که با هم همکاری میکنیم رو در وبسایت بارگذاری میکنیم.

   از اینکه در خدمت شما هستیم باعث افتخار و خوشحالی ماست. در صورتی که پاسخ ما کامل نبود لطفا در همین پست سوالات جدید خود را ثبت کنید.
   با سپاس
   مهدی از ویزا چک

 • سیمرغ
  پاسخ
  ارسال شده در۳:۲۴ ب.ظ,اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸

  سلام.
  فارغ التحصیل کشاورزی ام و سابقه کار گیاهپزشکی هم دارم
  منتها کشاورزی و مزرعه و افتاب دوس ندارم
  اگه بخوام تا زمانی که مدرک ایلتس میگیرم(بفرض ۹ماه) برای مدرک فنی حرفه ای هم اقدام کنم شما چه دوره ای پیشنهاد میدین که در استرالیا کار با درامد خوب واسش باشه.

  • ارسال شده در۶:۱۹ ب.ظ,اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸

   سلام و عرض ادب
   با توجه به اینکه چه کار دیگه ای تخصص داشته باشید جواب های متنوعی دارم. در وهله اول به این صفحه مراجعه کنید و از لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا ببینید کدام تخصص رو دوست دارید و میتونید مدرکش رو بگیرید. پس از اون از لیست انتخابی شما میتونیم بگیم چه شغلی چه شرایطی رو در چه شهری داره.
   از اینکه با شما در ارتباطیم خوشحالیم

   • سیمرغ
    پاسخ
    ارسال شده در۵:۱۳ ب.ظ,اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۸

    ممنون. عااااااالی بود.

 • نرگس
  پاسخ
  ارسال شده در۵:۵۰ ب.ظ,اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  ویزای جاب افر اقامتش چند وقته هستش؟ و چقدر زمان و هزینه داره؟
  ممنونم از مطالب خوب شما

  • ارسال شده در۱:۳۵ ب.ظ,اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸

   سلام نرگس جان
   خوشحالیم که در خدمت شما هستیم
   ویزاهای جاب آفر چند مدل داره:
   ویزای ۱۸۶ استرالیا اقامت دائم
   ویزای ۱۸۷ استرالیا اقامت دائم
   ویزای ۴۸۲ استرالیا مدل کوتاه مدت تا ۲ سال اقامت، بدون تبدیل به ویزای دیگر
   ویزای ۴۸۲ استرالیا مدل میان مدت تا ۴ سال اقامت، قابل تبدیل به ویزای دیگر

   زمان و هزینه هر مدل ویزا متفاوت هست و با توجه به مشخصات شما و کارفرما متغییر هست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

   از اینکه مطالب ما رو قابل میدونید سپاسگذاریم.

 • سعید
  پاسخ
  ارسال شده در۱۰:۴۹ ب.ظ,اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۸

  سلام
  رشته ی تحصیلی من کامپیوتر هست اما سربازی نرفتم راهی وجود داره که مهاجرت کنم به استرالیا از طریق رشته کامپیوتر؟

  • ارسال شده در۲:۵۷ ب.ظ,اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۸

   سلام آقا سعید
   ممنون از اینکه با ما در تماس هستید
   رشته شما در لیست مشاغل مورد نیاز هست و میتونید اقدام کنید، اما برای دریافت پاسپورت و خروج از کشور نیاز هست که کارت پایان خدمت یا معافیت داشته باشید.

 • سعیده
  پاسخ
  ارسال شده در۱:۰۲ ق.ظ,اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸

  سلام وقت خوش
  ویزای جاب آفر ۴۸۲ استرالیا برای پرستار ها هم میشه اقدام کرد?
  چقدر زمان میبره و کلا چه رشته هایی میشه?

  • ارسال شده در۱۱:۲۵ ق.ظ,اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸

   سلام سعیده عزیز
   ممنون از ارتباط شما با سامانه ویزا چک
   مهاجرت به استرالیا با ویزای ۴۸۲ برای پرستاران عزیز قابل انجام هست.
   زمان بستگی داره و در صورت تکمیل بودن مدارک نهایتا ۶ ماه میشه.
   لیست مشاغل مورد نیاز رو اینجا کلیک کنید

 • آروین مرادی
  پاسخ
  ارسال شده در۲:۱۲ ق.ظ,خرداد ۴, ۱۳۹۸

  سلام
  من از آلمان جاب آفر دارم اما مشکل سربازی دارم، میشه با گذاشتن وثیقه خارج شد؟

  • ارسال شده در۱۰:۳۲ ق.ظ,خرداد ۴, ۱۳۹۸

   سلام آروین جان
   آرزو موفقیت و کامیابی دارم برای شما، در خصوص این سوال می تونید با مشاور حقوقی ما در شرکت تماس بگیرید.

 • مهدی پولادی
  پاسخ
  ارسال شده در۱:۲۹ ق.ظ,خرداد ۶, ۱۳۹۸

  سلام
  جاب آفر استرالیا برای رشته برقکاری صنعتی دارید
  من میخوام مهاجرت کنم استرالیا چیکار کنم

  • ارسال شده در۸:۳۷ ب.ظ,خرداد ۶, ۱۳۹۸

   سلام مهدی جان
   جاب آفر برای رشته های مورد نیاز استرالیا رو ما توسط ربات کوکابورا جستجو و پیدا میکنیم. برای یافتن جاب آفر از قسمت جستجوی جاب آفر معمولی یا VIP ثبت نام کنید.
   برای مهاجرت به استرالیا با ویزاهای مختلف کاری می تونید اقدام کنید و برای بررسی صلاحیت دریافت ویزا می تونید از این خدمت هم استفاده کنید.
   ممنون از ارتباط شما با سامانه ویزا چک

 • عارف
  پاسخ
  ارسال شده در۱۲:۰۰ ب.ظ,خرداد ۲۴, ۱۳۹۸

  سلام من پرستار هستم و در حال خدمتم و تا یک سال دیگه تموم میکنم میخواستم بعد از خدمت برای کار برم استرالیا میخوام ببینم چه مدارک لازم دارم و چقدر هزینش میشه که جاب آفر برم اونجا???ممنون میشم جواب بدید

  • ارسال شده در۵:۵۵ ب.ظ,خرداد ۲۴, ۱۳۹۸

   سلام عارف جان
   قوانین مهاجرتی همیشه دستخوش تغییرات هست و مواردی که در پاسخ شما گفته می شود بر مبنای قوانین امروز بوده و ممکن است برای سال آینده اعتباری نداشته باشد.
   پرستاران می بایست آزمون ریجستر دهند که RN نامیده می شود و برای ورود به این آزمون بایستی حداقل دو سال سابقه کار و آیلتس ۷ جنرال داشته باشند و پس از قبولی در آزمون مجاز به کار هستند و اما مواردی همانند نگهداری سالمندان هست که یک سری معافیت ها به پرستاران در استرالیا می دهد.
   امیدوارم جواب سوال خودتون رو گرفته باشید. در صورت مبهم بودن و سوالات بیشتر با ما در تماس باشید.

   با تشکر از ارتباط شما

 • سعید
  پاسخ
  ارسال شده در۳:۴۳ ب.ظ,شهریور ۲۰, ۱۳۹۸

  آیا تاکنون کسی موفق به کسب جاب آفر از استرالیا شده؟

  • ارسال شده در۸:۱۶ ب.ظ,شهریور ۲۳, ۱۳۹۸

   سلام و وقت بخیر
   بله سعید جان
   ما تاکنون موفق به اخذ ۲۷ جاب آفر از کارفرمایان مورد تایید استرالیایی شده ایم.

 • حسین
  پاسخ
  ارسال شده در۲:۱۳ ق.ظ,شهریور ۲۳, ۱۳۹۸

  سلام وقت بخیر
  برای شغل رانندگی تریلی و ماشین آلات سنگین در صورت داشتن آیلتس امکان گرفتن جاب آفر از کارفرمای استرالیایی هست؟

  • ارسال شده در۸:۱۷ ب.ظ,شهریور ۲۳, ۱۳۹۸

   سلام حسین عزیز
   بله امکان پذیر هستش

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت