انواع مختلف ویزای استرالیا

انواع ویزای استرالیا-سامانه ویزا چک

انواع مختلف ویزای استرالیا

استرالیا به خاطر امکانات توریستی و کیفیت مطلوب زندگی که دارا هست هر ساله مقصد بسیاری از مهاجران و توریست ها می باشد و برای سفر و اقامت در این کشور ویزای استرالیا الزامی می باشد.

اما ویزای استرالیا بخاطر شرایط پذیرش آن کشور امری تقریبا سخت و وقت گیر هست.البته چند نوع ویزای استرالیا وجود دارد که در این مقاله شما را با آنها بیشتر آشنا خواهیم کرد و از هرکدام اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد و اینکه سامانه ویزا چک این دشواری را برای شما آسان ساخته است.

 ویزای استرالیا بر حسب مهارت و تخصص شما

 در مهاجرت به استرالیا معیار ویزای استرالیای شما مهارت و توانایی شما می باشد.این مهارت به ویژه از رزومه تحصیلی مهم تر و کار آمد تر است.

به این صورت که برای اخذ ویزای استرالیا شما پیشینه تحصیلی خود و مهارت های خود را برای آنها ارسال می کنید و آنها هم بر اساس نیاز خود به شما ویزای استرالیا خواهند داد.این روش معمول ترین روش اخذ ویزای استرالیا است.

ویزای کلاس ۱۸۹

بهترین حالت ورود به این کشور ، داشتن ویزای ۱۸۹ میباشد . زیرا دارندگان این نوع ویزا مهاجرت به استرالیا ، با اقامت دائم وارد شده و وابسته به هیچ شخص یا ارگان خاصی نخواهند بود.

اخذ این نوع ویزای استرالیا برای اقامت بهترین و مطمئن ترین روش برای شماست به این دلیل که شما بدون هیچ واسطه ای به طور مستقیم میتوانید ویزای  استرالیا را گرفته و در آن جا اقامت داشته باشید.منتها برای کسب این مورد از ویزای استرالیا شما باید حداقل ۶۰ امتیاز کسب کنید و بدون آن به شما ویزای۱۸۹ نمیدهند.

ویزای کلاس ۱۹۰

همه ی ایالت های استرالیا لیست مشاغل مورد نیاز خود را منتشر کرده اند و فرد متقاضی مهاجرت به استرالیا پس از رویت شغل خود در لیست شغلهای ایالت مدنظر ، مدارک خود را به آن ایالت ارسال میکند و منتظر میماند تا آن ایالت آمادگی خود برای اسپانسر شدن فرد را اعلام کند.

همه ی ایالات برنامه های از پیش تعیین شده ای در اختیار متقاضیان قرار میدهند که برای افراد تازه وارد به این کشور بسیار مفید میباشد.

این مرحله مربوط به کسانی است که شرایط کسب ۶۰ امتیاز را به دلیلی ندارند.یا برای آمدن به استرالیا نیازمند یک تقویت کننده مالی در ایالت های ان کشور هستند ولی دلیل عمده کسب نکردن ۶۰ امتیاز برای کسب ویزای استرالیا ست. این موضوع می تواند ناشی از عدم آشنایی کافی با زبان انگلیسی و یا کهولت سن افراد باشد.

ویزای کلاس ۴۸۹

این نوع ویزا ، ویزای موقت با مشروط میباشد . که این ویزا در مهاجرت به استرالیا که اقامت فرد تا ۴ سال را تضمین میکند . شرط صدور این ویزا این است که فرد متقاضی به مدت دوسال در ایالتی که اسپانسر او است اقامت داشته باشد و از این دو سال حداقل یک سالش را مشغول به کار باشد.

پس از انجام این امور ، ویزای دائم برای متقاضی صادر میشود . کشور استرالیا ویزای کلاس ۴۸۹ را فقط برای ۴ سال معتبر می داند.به این معنی که شما می توانید یا دریافت ویزای استرالیا کلاس۴۸۹ فقط ۴ سال در این کشور اقامت داشته باشید و بعد از ان انقضای این ویرا باطل خواهد شد.

ویزای کلاس ۴۷۶

در ایران ، فارغ التحصیلان رشته های مهندسی دانشگاه تهران و امیر کبیر که از زمان فراغت تحصیلی شان بیش از ۲ سال نگذشته باشد میتوانند درخواست خود برای اخذ این نوع ویزا را ارسال کنند . در مهاجرت به استرالیا این ویزا نیز ویزای موقت میباشد که پس از ۱۸ ماه اقامت متقاضی و یک سال مشغول به کار بودن میتواند درخواست اقامت دائم را بدهد .

ویزای ساب کلاس ۴۸۲

معرفی ویزای ساب کلاس ۴۸۲

چنانچه کارفرمایی بخواهد فرد متخصصی به غیر از استرالیایی را استخدام کند، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی مورد نظرش در استرالیا بیاید که با تعداد آگهی های رسمی کاریابی قابل اثبات است، لذا چنانچه کارفرما در نتیجه آگهی های استخدام در جراید شناخته شده و وب سایت های مربوطه نتواند فرد مورد نظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب نماید. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد مورد نظر دارای صلاحیت هایی است که در سایر متقاضیان استرالیایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند. چنانچه کارفرما تمامی این موارد را رعایت نموده و همچنان نیازمند جذب نیروی خارجی مورد نظر باشد، می تواند با اعلام کد ثبتی خود در اداره مهاجرت به متقاضی اقدام به جذب وی کند.

سامانه ویزا چک با در اختیار داشتن سیستمی قدرتمند اقدام به اخذ جاب آفر برای متقاضیان عزیز از کارفرمایان مورد تایید استرالیا و بصورت قانونی و واقعی می نمایید. برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

روش پیشنهاد شغلی (جاب آفر) روشی است که به افرادی که پس از انجام حداقل یکسال کار تمام وقت در استرالیا در مشاغلی در طبقه بندی مشخص فعالیت نموده باشند اجازه می دهد تا در صورت احراز امتیاز لازم اقدام به تقاضا برای دریافت اقامت دائم استرالیا نمایند.

ویزای کلاس ۵۷۱

این نو ویزا برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال میباشد که برای گرفتن مدرک دیپلم به استرالیا مهاجرت میکنند . لازم به ذکر است که متقاضیان این نوع کلاس ، باید از وضعیت مالی خوبی برخوردار باشند تا بتوانند هزینه های تحصیل در استرالیا را پرداخت نمایند .

ویزای توریستی استرالیا

در مهاجرت استرالیا گرفتن این ویزا بسیار سخت می باشد .این مسئله برای ایرانیانی که میخواهند ویزای استرالیا را از این طریق کسب کنند بسیار سخت تر است.زیرا باید علاوه بر داشتن ویزای شنگن، از وضعیت کاری و مالی خوبی برخوردار باشند و یا یک نفر را که به عنوان پشتیبان کننده  در استرالیا داشته باشند .

ویزا چیست

ویزا چک
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

پیام در واتساپ